Tento chlapík na sa vytešuje pri 300 km/h na diaľnici.

Honda CBR 900RRAutor: metalpej14 087 videní

Honda CBR 600RRAutor: metalpej19 418 videní

Honda CBR 1100XX Autor: digital36 944 videní

Honda cbr 600Autor: truster2 173 videní

Honda CBR 125R - PreviewAutor: 7cigo74 562 videní

Honda CBR 600FAutor: lukiii0009 555 videní

Honda cbr - gumovanieAutor: kobe11 480 videní

Honda CBR 900 RR pred PoľanouAutor: hifick12 373 videní

Honda CBR and how it's made...Autor: bosso262 706 videní

Honda CBR 954 RRAutor: salomon914 806 videní

Yamaha Aerox vs. Honda CBR 600Autor: buchnad41 622 videní

Bugatti Veyron vs. Yamaha R1 vs. Honda CBR 600 RRAutor: maschinero40 986 videní

Motozraz SVET - a MOTOCYKLOV Zemplínska ŠíravaAutor: ejsyhe2 912 videní
com3533 pred 14 rokmi a 2 m
na mašine mám pri 200 tak akurát že dosť, aj to len na rovných úsekoch...
marian22 pred 15 rokmi
toto Honda neni ani ked sa na hlavu postavííte ajtak to je kawa...
marian22 pred 15 rokmi
toto honda urcite neni to je nejaka kawa zx9r asi nemam ponatia
bordel pred 15 rokmi a 4 m
ja som v autoškole išol na 50 ccm jawa robby a som sa bal ist viac jak 50 (max.60) a to som sa bal len kvoli tomu žeby plechy s toho nepoodpadovali :D
civic pred 15 rokmi a 4 m
on je s PRESOVA
luky199 pred 15 rokmi a 5 m
ale smerovku tam musi furt hadzat..:P
lukassssss pred 15 rokmi a 6 m
on tak chodi naplny plyn jak ja na babete vzdi dusi donej :D heh frajer
leo122 pred 15 rokmi a 9 m
Nie darca preco sak ide dobre nee :)
macko1980 pred 15 rokmi a 10 m
darca
pattrik541 pred 15 rokmi a 11 m
tak toto je dobre velmi... dost do nej musel dat
leccter pred 15 rokmi a 11 m
pri takomto sposobe jazdy sa raz zabije....
flaout pred 15 rokmi a 12 m
ze Tento chlapík na sa xD
tibkac pred 16 rokmi a 2 m
Ja som toho Jaguara ani nevidel, kebyže som v tej motorke, asi by som už ležal na ceste
sisuska46 pred 16 rokmi a 4 m
pfuuuu tak nieje o čom:PP..aj ja chcem už svoju vlastnúúúúú..:DD
kubbo13 pred 16 rokmi a 4 m
ti kamionisti videli tu smerovku??? ja myslim ze nie :D:D
dodo2103 pred 16 rokmi a 4 m
kedysi som cestne motorky miloval ale mlady a blby a k tomu este aj odvazny..no skoro som sa zabil...odvtedy integrala visi na klinci a uz mam radsej jazdu po prirode ako sa besniet po dialnici..
rokwell pred 16 rokmi a 4 m
Nove masiny zeru 6-8L -100km a to maju v mortore narvatych 180Ps, tak neviem co tu kecate o spotrebe ked ma nadrz min. na 300km.... Chcem vidiet ktore bezne auto ma spotrebu 6L a vykom 180Ps
fiatko pred 16 rokmi a 4 m
Od bezinky po benzinku nanič su motorky
blackshot pred 16 rokmi a 6 m
nemyslíte,ý ten blinker mu tam bol na hovno ? aj tak ho nikto nestihne zaregistrovat :D:D
patriq4 pred 16 rokmi a 7 m
nadupana motorka....len si vsimnite rucicku paliva :D pomaly klesa ale ved taku masinu treba ja poriadne zivit..