Tento malý chlapec sa snaží vylúštiť puzzle, keď sa zrazu objaví tvár obludy..

Morska obludaAutor: noone9 041 videní

PríšeraAutor: matew9846 464 videní

Skoro sa posral! (Kanada)Autor: daturametel2 551 videní

Posral saAutor: michalek12237 935 videní

Momenty strachuAutor: gumball3000113 904 videní

Vodná príšeraAutor: miso00749 969 videní

Najlepšia kompilácia strachuAutor: ooze4 533 videní

Od strachu sa počúralAutor: jolaus26 776 videní

Obluda kontroluje kontajnerAutor: mavy4 806 videní

Faktor strachu - Top 15 najhorších okamžikov 2Autor: peter6991 307 videní

Spore2Autor: hagatu3 291 videní

Poltergeista v kúpeľni zachytila kameraAutor: noone42 359 videní

Dievča sa od strachu...Autor: chefe18 443 videní
ilookedatyou pred 8 rokmi a 7 m
Kurva, jak toto může někdo svému dítěti udělat? Fotra bych si rád podal.
korke pred 9 rokmi
ten si uz k pocitaci v zivote nesadne :D
kukino112 pred 11 rokmi a 4 m
Chlapce gate si si skontroloval?
loller pred 12 rokmi a 7 m
dobre, že to bol CRT monitor, inak by už bol v riti :D
luccke pred 13 rokmi a 1 m
a takto zacinaju dusevne problemy mladeho chlapca :D
danodrevo13 pred 13 rokmi a 8 m
hral Scari maze
buko pred 14 rokmi
mam dve dcery 12a 10 a syna 2 roky keby mi mal tak plakať viebem ten pc von oknom ozaebem toho čo to vymyslel lol
flou pred 14 rokmi
asi ho nevedeli dostat od pocitaca tak vymysleli toto
alla pred 14 rokmi a 6 m
ja mam tiez deti,aleako otec nigdy to nezrobym,,to je uz vela...
naruto1200 pred 14 rokmi a 8 m
keby ze je to decko asi 13-rockne zlakol by sa rovnako a udieral by pästami a aj s boxerom potom by som sa zasmaaal
simpson4you pred 14 rokmi a 9 m
vylúštit puzzle :D
nusinkos pred 15 rokmi a 3 m
to kery K*K*T mu to spravil chuda maleee
piraka2000 pred 15 rokmi a 3 m
ti kokso :D sak skoro obrazovka spadla
frcka15 pred 15 rokmi a 9 m
chudacik
frcka15 pred 15 rokmi a 9 m
doprdele zahral som si to a podobne citim sa v chlapcovej kozi ani pisat neviem
frcka15 pred 15 rokmi a 9 m
tak ten zostane namozok nadobro
victory188 pred 16 rokmi
háááh :D:D
dzaro91 pred 16 rokmi a 1 m
:D:D:D:D
mikinkoo pred 16 rokmi a 1 m
to poznam haluz cez 3kolo s nikdo nedostane lebo v tedy sa tam ziavii pri konci haluz to
ammonia13 pred 16 rokmi a 2 m
bože som sa zasmiala aspom :P to aj ja som kukala takú blbosť podobnú a s ničoho nič tak vyletela taká istá príšera a som sa lakla ale až takto to je moc :P