Liezť na starý strom nie je niekedy najlepší nápad.

Spadli dve ruské hrušky zelenéAutor: jasa6 375 videní

Smrti unikla o vlásokAutor: cobra9926 563 videní

Keď sa dvaja DEBILI rozhodnú zlomiť konárAutor: corcor33 954 videní

Exot rokaAutor: kopytko3 903 videní

Práca (ne)profesionálneho arboristuAutor: godzilla1 206 videní

Spiľovanie vysokého stromu sa nezaobišlo bezAutor: vaipaipaimei6 063 videní

Orezávanie konárovAutor: jasa16 982 videní

Keď je kuriér zároveň aj záhradníkAutor: tchoroid14 919 videní

Traja magoriAutor: romales20 469 videní

Pílil konár, skončil s ťažkouAutor: tigrica39 541 videní

Vychylovka, Starý dielAutor: lubine612026 185 videní

Rozprávam sa pod stromom a zrazu dačo (Vietnam)Autor: cocacola4 772 videní

Žena len o vlások unikla katastrofe (Kanada)Autor: kedzbe21 726 videní
zivot pred 12 rokmi a 6 m
prefajčený smiech
paapgaj pred 15 rokmi a 11 m
Najlepsi je ten smiech
marcel99 pred 16 rokmi a 2 m
mozno nebol stary ale hnily :D:D:D
kubo188 pred 16 rokmi a 4 m
haluzak :D
petrushka1992 pred 16 rokmi a 4 m
sa inak na nom kosili :D
tomasko1718 pred 16 rokmi a 4 m
xD zabil!! :D:D heh
duri08 pred 16 rokmi a 4 m
blázon...:D:D
megatron12 pred 16 rokmi a 4 m
este ze tam bol ten sneh
dirty88 pred 16 rokmi a 4 m
xDDDDDDDDDD
bengoroo3 pred 16 rokmi a 4 m
ked natocim ako sa podomnou zlame konar tiez to mozem dat na tuto stranku?
davo962 pred 16 rokmi a 4 m
ten smiech :D
ivettka6 pred 16 rokmi a 4 m
jajaaaaj pohoda do hlbokého snehu jak prsty do masla.........:D
smithm pred 16 rokmi a 4 m
byť pod tým strom nejaky kameň...neviem či by to rozhodil... :D :D
sisuska46 pred 16 rokmi a 4 m
držal sa ho ako kliešť:D
mysiacik37 pred 16 rokmi a 4 m
dobre sa skydal :D
makakstromovy pred 16 rokmi a 4 m
:D:D 5*
kerdzi pred 16 rokmi a 4 m
to musel vediet a navyse aky hlboky sneh...