Kvalitný robotník sa len tak ľahko nenájde.

Rýchla oprava otvoru na vodovodnom potrubíAutor: zlobor17 573 videní

Makumba a vieš ty vôbec plávať, keďAutor: tchoroid15 973 videní

Prasklo vám odpadové potrubie? Tu jeAutor: urfik47 411 videní

Osadenie potrubia v RuskuAutor: benyxxxx42 929 videní

Potrubie vykonalo "veľkú potrebu"Autor: buchnad23 849 videní

Moskva má novú fontánuAutor: kappa24 875 videní

Proces výroby veľkorozmerného oceľovéhoAutor: daturametel42 304 videní

Čistenie upchatého potrubia pomocou tlakuAutor: loktibrada13 246 videní

Čo sa toľko jeduješ, veď si sa len troškuAutor: loktibrada8 686 videní

17. mája prebehnú tlakové testy potrubiaAutor: malosato21 007 videní

Letné osvieženie v univerzitnej knižniciAutor: paruman22 867 videní

Myslíš, že môžem rypnúť do toho potrubia?Autor: majklnajt13 984 videní

Užitočné TIPY ako opraviť rúry/potrubieAutor: monsio26 751 videní
turboelite pred 13 rokmi a 2 m
nechapem čo tu riešite... veď oto mu išlo keďže to čo roby je palenie alebo pre vas odbornikov rezanie plynom... akurat si sadol na blbu stranu
devnak pred 13 rokmi a 12 m
Trampolína :)
smejo pred 13 rokmi a 12 m
hlavne že radlica drží rúru na druhej strane (tam mal sedieť, má tam aj rebrík)
krisa229 pred 13 rokmi a 12 m
hopi hopi hiopi
wl4do pred 14 rokmi a 9 m
lepšie ako robotický býk :D
coolbee pred 15 rokmi a 2 m
to nebolo na slovensku :D lebo aspon pracoval tento
primanakup pred 15 rokmi a 3 m
kde nechal rozum ved si sadnem na druhu stranu tam kde bager pritisol to potrubie k zemi.. a tak rezem.. :D :D
afrikakorps pred 15 rokmi a 3 m
rezanie kyslikom?
mackousiak pred 15 rokmi a 4 m
som sa zasmial
ragnar666 pred 15 rokmi a 5 m
ako ze preco za to moze robotnik?
simson0000 pred 15 rokmi a 7 m
katapult :D
bubobubamajky1 pred 15 rokmi a 7 m
:D
srnpato pred 15 rokmi a 8 m
zazil simulovany let na mars skoro :)
darkwolf666 pred 15 rokmi a 10 m
ani nie ze jeho chyba si vsimnite si ta rura bola strasne naspanovana...bola v zemi prehmuta a on ju v polke zrezal preto ho odhodilo...
majo792 pred 15 rokmi a 11 m
ty volovia drzali len jednu stranu viz. bager :D
lukas600 pred 16 rokmi a 3 m
on neopravoval ale to potrubie rezal
winetou pred 16 rokmi a 4 m
Ty kokso nechcel by som byť na jeho mieste :D
benosro pred 16 rokmi a 4 m
ty vole a mal stastie ze sa nepopalil tym autogenom :D
1usmc pred 16 rokmi a 4 m
dobra hudba jak sa to vola ??
pistik pred 16 rokmi a 4 m
to je brutal :)