Taliansky hooligans, Angličania boli podľa mňa lepši.

Puma HardchorusAutor: tigrica9 856 videní

Spievajúci chuligáni - Taliani (Udinese)Autor: mato19810 592 videní

Dve pumy, ale nie z Puma Punku | 6.7.2019Autor: woodoowood3 503 videní

Spievajúci chuligáni - Angličania (Millwall)Autor: mato19844 170 videní

Taxi taxi alebo reklama na boty PumaAutor: farizey2 979 videní

Puma vs OrolAutor: assa3sin40 834 videní

Medveď vs. pumaAutor: roubbbi57 467 videní

Puma vs. medveďAutor: rollosti96 291 videní

Tak tohoto som teda chytiť nechcel! (pumaAutor: therock24 596 videní

Keď potrebuješ ísť na veľkú, no rozmyslíšAutor: mymo16 186 videní

Taliani o Multi - KultiAutor: dave7777 840 videní

Dávid Kalina WELCOME TO PUMA ON BOARDAutor: jankoamarienka2 394 videní

Vlk vs. PumaAutor: stary40 808 videní
spown pred 16 rokmi a 4 m
spevom by sa veru neuzivili :D
kohb pred 16 rokmi a 4 m
tiez su dobry, ale su nejaky agresivny :) ved hoologani su dobry ludia :D
mhkdca pred 16 rokmi a 4 m
ti ámo!
jackasssk pred 16 rokmi a 4 m
pekne to je5*