Chlapík hrá s viacerými nástrojmi naraz.

Talentovaný pouličný muzikant z LibérieAutor: oldie67 290 videní

Netradičný pouličný muzikantAutor: hlavotis61 093 videní

Na metle a lopateAutor: loktibrada32 621 videní

Multi-talentovaný mladý pouličný muzikantAutor: uhorkac5 515 videní

Macher z uliceAutor: filip4624 623 videní

Netradičné nástrojeAutor: tigrica4 891 videní

Pouliční balalajkári (Rusko)Autor: batuchan7240 120 videní

Hudba z Pulp Fiction trochu inakAutor: oldie24 276 videní

Hudobné duo, ktoré nestojí ani za grošAutor: monsio22 981 videní

Hrá na tri hudobné nástrojeAutor: antixxx8 114 videní

Hudobné nástroje a lá urob si sámAutor: cocacola19 060 videní

Pouličný muzikant a mega sada bicích.Autor: rizz014 579 videní

Perfektný pouličný muzikantAutor: waitforit26 233 videní
panko1234 pred 5 rokmi a 5 m
kolotočar šašovsky
brandoo pred 11 rokmi a 5 m
Tuším to bolo v Poreči v Chorvátsku kde som ho videl na živo. Dobrý bol
jarosval pred 12 rokmi a 4 m
0:42 Ide poštár ide, telegramy nesie.
neviemcosvami pred 13 rokmi a 2 m
tak toto je maník... klobúk dole pred týmto makačom ;)
galileo26 pred 13 rokmi a 4 m
neviem či z toho vyžije ale určite nezbohatne :D al eide to týpkovy :D
asdfh pred 13 rokmi a 4 m
pojazdná kapela :D
jurosss pred 13 rokmi a 5 m
namakany hlas ma a vynimočny talent
rudy8431 pred 13 rokmi a 5 m
V pohode típek. ;) :D
sambora pred 13 rokmi a 6 m
Velmi nakazliva hudba...toto si pustam kazdy den :D
dtatko pred 13 rokmi a 7 m
Je perfektný ale na slovensku by musel hrat tyzden v kuse pri tych 1 centovkach co by mu slovaci davali mozno za tyzden by si kupil jogurt :)
mito112 pred 13 rokmi a 7 m
parádny je :)
kikloop33 pred 14 rokmi a 1 m
2:18 ta uz v penazenke hrabcuje :D
drummer123 pred 14 rokmi a 3 m
takýchto ludí by sme mali aj obdivovať majú neobyčajnú chuť pre hru a ešte aj super kreativitu hrať na niekolkých nástrojov naraz ... je to pán a celkovo oblečenie a ostatné srandy je dobrý poklona ;)
max7564 pred 14 rokmi a 5 m
ešte piáno si mal za seba zapať a ťahať
kely007 pred 14 rokmi a 6 m
sak on je jukebox :D ludia sa prizeraju ale podporit ho to nie :/ cest vynimkam, ale zasluzil by si viac
jbeemwe912 pred 15 rokmi a 6 m
:D:D:D že kasa, no 10 eur by padlo, no možno ale dobrý je.:)
antrax pred 15 rokmi a 7 m
dzivééééééé :D
spako333 pred 15 rokmi a 8 m
...ojjojjojjojj..hňma hňma hňma hňma...ajujajjajjaj.....túúúúúúttuúútú...CINK ....... JE PERFEKTNÝ (2:58) :-) :-)
frakovitch pred 16 rokmi
a ten spev ..parádička celý :)
tron02 pred 16 rokmi a 4 m
DOBRÝ JE