tak týto vojaci sa asi radi takto zabávajú...

Mini raketaAutor: duri0817 346 videní

Vojaci v akciiAutor: duri089 938 videní

Zle odpálenéAutor: duri086 226 videní

Sranda - kolotočAutor: duri0834 605 videní

Vydarený pokusAutor: duri0821 947 videní

Bláznivý nevydarený pokusAutor: duri0820 168 videní

Zaujímavý pokusAutor: duri0816 317 videní

Pekný pokus s ohňomAutor: duri0810 889 videní

Neúspešný pokus o odpal rakety,,Autor: jano771 053 videní

Pekný a vydarený pokusAutor: duri0833 662 videní

Pád - srandaAutor: duri0818 205 videní

šou v mikrovlnkeAutor: duri0831 378 videní

Sranda v TVAutor: duri085 710 videní
bl4zonko pred 15 rokmi a 10 m
dobry strelec s tym granato-metom... na taku vzdialenost to musel byt pekny padacik ;)
1usmc pred 15 rokmi a 10 m
všetci kydate ale keby ste tam boli tak verte tomu že by ste aj vy blbli aby ste sa neunudili
lubertinoo pred 15 rokmi a 10 m
uz im s tej vojny šibe
anjelicek pred 16 rokmi
kelo srandy naraz
chuck pred 16 rokmi
oni tu ropu nemaju nahodou zachranovat ?? :D
vindiesel pred 16 rokmi a 3 m
PRCA
wagabond pred 16 rokmi a 4 m
Nepochopil som nejako vysvetlite mi ti pls??
benosro pred 16 rokmi a 4 m
no nech si na tom vihonia curakov
tigrica pred 16 rokmi a 5 m
to som videla
denko333 pred 16 rokmi a 5 m
bozeee