Títo dvaja magori majú vážnu úchylku na latex a cross motorky. Pripomínajú mi scénku so Zed-om z filmu Pulp Fiction.

Sado-masoAutor: buchnad60 516 videní

Sado Maso - kupujte kvalitu ; - )Autor: kingsm19 322 videní

Rajcovný Steve OAutor: prudkojebava4 253 videní

Sting pongAutor: billybob12 494 videní

To čo to tam bolo?!Autor: brekeke24 656 videní

Dva a Pol Chlapa - Sado - MasoAutor: andrej21877 809 videní

Prototyp AWD motorkyAutor: mymo79 857 videní

Uchylák pred oknomAutor: katka27 333 videní

Najväčší magori z Ruska.Autor: janok52 956 videní

Moto magoriAutor: jures29 217 videní

Teraz si ťa pekne zahrabemAutor: almano16 266 videní

Predohra?Autor: rowdies42 355 videní

Magori 2Autor: nerazzurri226 182 videní
dhamika pred 4 rokmi a 5 m
Nepohonil som😄
nok7650 pred 8 rokmi a 2 m
NDPC JBMNT
stormcaller pred 10 rokmi
tí asi do žiadneho gangu nepatria :D dvaja debili
gladio pred 10 rokmi a 6 m
JAK JA
csakqo pred 10 rokmi a 6 m
Motocross spravi svoje no .. :D
minox pred 11 rokmi a 4 m
no do ... PI*I .. najhoršie využitých 43 sekúnd dneška .
madrfakr pred 11 rokmi a 7 m
sestra, zvyste im davku..... :-D
klobucnik pred 12 rokmi a 3 m
kto je Zed?
hudecekmarcel pred 12 rokmi a 3 m
a bud potom tolerantny
cico3636 pred 13 rokmi a 3 m
ten popis nebol myslený na Zeda z policajnej akadémie? či len mne tam nesedí to Pulp Fiction?
silence23 pred 13 rokmi a 4 m
riva riva andele andele
zeffo9 pred 13 rokmi a 4 m
byčík nesmie chýbať :D:D
shuffle pred 13 rokmi a 6 m
Smigl
steelo pred 13 rokmi a 7 m
de to 14 000 otacok :D
ono500 pred 14 rokmi a 1 m
ale smial som sa dobre
whatmen pred 14 rokmi a 1 m
čo do pi** ? :D
zilko pred 14 rokmi a 2 m
CO DO P...E som prave videl?!?!?
markus46 pred 14 rokmi a 5 m
:D sranda:D
krajculka pred 14 rokmi a 8 m
mne to aš také smiešne nepríde...neviem prečo :(
bma2201 pred 15 rokmi
MAD MAX 2