Toto video venujem mojim dvom anjelom - mamine a ocinovi. Je mi tu bez vás ťažko. Veľmi, veľmi mi chýbate :(

SpomienkaAutor: juro945 610 videní

Tajomstvo koránuAutor: proxy2223 993 videní

Mamina 3Autor: dacnk15 838 videní

Mamina 2Autor: dacnk15 788 videní

Everly, kto je toto? Mamina! Kto? Mamina!Autor: godzilla12 193 videní

Mamina 1Autor: dacnk17 260 videní

Ocino zatrúb mu!Autor: demonoid26 735 videní

Zlý anjelAutor: kohb55 617 videní

Je tam ocino?Autor: scaramanga21 286 videní

Chriss Angel a jeho trikyAutor: lokes30 553 videní

Criss Angel pod valcomAutor: bluesboy54 872 videní

Gladiátor - AnjelAutor: tier1voodoo6 360 videní

Tehotná mamina Kelly O'DellAutor: dacnk11 075 videní
janusqua pred 16 rokmi a 5 m
Jurko nebuď už taký smutný. V škole sa ani neusmeješ a myšlienkami si stále niekde inde. Neviem čo je to stebu. Neboj všetko zas bude dobré. Veľmi ťa Ľubkám cmuq.
micho08 pred 16 rokmi a 5 m
Drz sa...za toto video su na teba istotne velmi hrdi...drzim ti palce
kohb pred 16 rokmi a 5 m
je to smutno, ale drzsa bude to dobre...