Pokojná mačka

zobraziť viac ↓
tigrica 31 461 videní

Táto mačka sa nezľakla ani veľkého psa. Ktovie čo si myslela..

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 5.1.2010 11:43
  • Páči sa: 94% (70 hlasov)
  • Obľúbené: 32
  • Komentárov: 126
  • Dľžka: 0:58
  • Kategória: zvieratká
  • Tagy: mačka, kocúr, mólo, pes
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (126)
zobraziť viac ↓
  • hrusiak pred 13 rokmi a 10 m
    macka dobre vie ze pes ktory steka nekuse :D:D:D

  • geco1234 pred 14 rokmi a 4 m
    cielom je sebakontrola :D

  • mrmatko90 pred 14 rokmi a 4 m
    o čo ti ide, chlpáč? :D

  • deiwoo pred 14 rokmi a 4 m
    a macka ma pi.i :D

  • xxxtomuldoxxx pred 14 rokmi a 10 m
    dala si Extasu a ma pocit euforie :D

  • linguara69 pred 14 rokmi a 11 m
    pes nechápe:D

  • 18firemann88 pred 15 rokmi a 2 m
    no nevie mčo by robila mačka keby sa oproti nej rozbehol pitbul a nie taketo hovno :D

  • wing pred 15 rokmi a 4 m
    dobre ju vychovali:ignuruj psov :D

  • bajler pred 15 rokmi a 4 m
    ignorancia ako sa patri :D

  • matikeks pred 15 rokmi a 5 m
    Ten pes neskôr pochopil že ho ma v pič* :D

  • joxinko1 pred 15 rokmi a 5 m
    podla mna lagovala :D

  • atom78 pred 15 rokmi a 5 m
    Aj toho psa to asi casom zacalo nudit :D

  • er4gon pred 15 rokmi a 8 m
    mačka si mysli: "čo ten debil zomna môze chciet" :D:D

  • ajo112 pred 15 rokmi a 8 m
    Ona neni pokojna ona je tak vystrasena ze stuhla ked sa dobre pozrete tak ma na krbate postavene chlpy

  • razorsvk pred 15 rokmi a 10 m
    jednoducho nepodlahla panike udržala pokojné a zdravé myslenie :D

  • spider003 pred 15 rokmi a 10 m
    haha toto bolo tvrde drogy a ona videla iba mravceka co skace ;-)

  • wenndy pred 16 rokmi
    ten pes ako keby bol za sklom ked nesiel vobec dalej len sa krutl tak no ale pri mojom psovi by ta macka tak pokojne uz nesedela :D

  • solickar pred 16 rokmi
    ma na salame :D

  • stefano2267 pred 16 rokmi
    podla mna je len hlucha keby nie vyskocila by z koze :D :D :D

  • miqiq pred 16 rokmi
    JAKY ODKUR :D