Pre tohoto pána je stavba Titanicu alebo Eifelovka maličkosť. Stačia na to šikovné ruky a veľká trpezlivosť.

6000 zápaliekAutor: michaello7 240 videní

Kladivo so zápalkovým príklepomAutor: fratlik17 630 videní

Kocka zo zápaliekAutor: patkos39 272 videní

Pyramída z 5000 zápaliekAutor: vincentvega39 580 videní

Kúzelník sa hrá s dvomi magickými krabičkamiAutor: esterina12 735 videní

Ako sa vyrábajú zápalky? (India)Autor: navody25 824 videní

30 tisíc zápaliekAutor: marek95646 677 videní

Výbuch zápalkovej sopkyAutor: grenadex77003 124 videní

Stavba budovyAutor: shelbygt50010 811 videní

Ako z dreva spraviť zápalky? Takto!Autor: extio7 800 videní

Ako zapáliť oheň bez zápaliekAutor: marlborka2063 192 videní

Ako horí 15 000 zápaliekAutor: anshun5 120 videní

Keď je práca zároveň koníčkomAutor: luda21 519 videní
111memphis pred 8 rokmi a 5 m
hovori ze spravi vsetko na com by raz chcel spachat atentat....az na ten titanic no..ten zial nestihol
elvistosomja pred 11 rokmi a 3 m
Ale monoobočie zabil :D
felix008 pred 13 rokmi a 10 m
jednu mu zapalit :D ale inac paradne :D
ciciak1968 pred 14 rokmi a 10 m
spojilo sa mu obočie nastal skrat a všetko zhorelo
mralexsvk pred 15 rokmi a 5 m
hej on ma len jedno velke obočie :D:D
vcrysisman pred 15 rokmi a 6 m
ty vole to ako poskladal tu lod ? respect
elin pred 15 rokmi a 6 m
:D cigan ma cas toto robit ,ked nepracuje ako ostatny ludia :D
ale je to King :D Respect predtim :)
frepko pred 15 rokmi a 10 m
normalne by mi to bolo aj luto zapalit ale proste by som chcel vidiet ako by to horelo :D nemozem si pomoct
eldi pred 15 rokmi a 10 m
iny breznev :D
cucko96 pred 15 rokmi a 11 m
staci trpezlivost sikovne ruky a zabudol napisat ze ZAPALKY
fredo555 pred 16 rokmi
pekne ma obocie
npster pred 16 rokmi
ma krasne obocie...ale inac je to pekne ale ja by som na to nervy fakt nemal...
davo6233 pred 16 rokmi a 1 m
a uz len zapalit
vindiesel pred 16 rokmi a 1 m
nieco take som skusal aj ja, ale zo spajdli a od jeho perfektneho vytvoru to bolo velmi daleko
thelestat pred 16 rokmi a 1 m
pekne pekne len to jeho obocie :D
fretka1111 pred 16 rokmi a 1 m
Moc pekné. To hej.
appcrashko pred 16 rokmi a 1 m
frejer
bara121 pred 16 rokmi a 1 m
no amoze stavat dom :D
stalker pred 16 rokmi a 1 m
fuu ha tak ten musi mať kopec trpezlivosti.. ja by som šiel radšej na pivo ako keby sa mam hrať zo zapalkami :D 5*
rainbowsix pred 16 rokmi a 1 m
nádhera.... fakt vynikajúca práca 5* musí mať pevné nervy :D