Tanec v hre 4 story. Fakt bola nuda :)

4Story VianoceAutor: shock19963 694 videní

4story hacker..Autor: dewil2205 671 videní

4story LoFAutor: shock19963 585 videní

4Story DanceAutor: shock19964 056 videní

Nuda - Moja tvorbaAutor: tokok23 639 videní

4story Vianoce 2011Autor: shock19962 990 videní

4story svadbaAutor: shock19963 157 videní

Lego story - policajný výjazdAutor: epafilm4 079 videní

4Story dance po mojomAutor: adamjankech2 180 videní

Arwen22Autor: shock19962 257 videní

4story cinematic trailerAutor: drakenfang3 404 videní

GTA SA StoryAutor: mertinjeso6 094 videní

Krímeš - Luník StoryAutor: myshel025816 931 videní
luky2525 pred 15 rokmi a 5 m
ježíš ty si sa nepomýlil?
destroyermickey pred 15 rokmi a 5 m
oo tak sry ale ja som 75 :D jaky sestroyer :D
luky2525 pred 15 rokmi a 5 m
sestroyermickey bud tcho :d:d , ja som lvl 27 a zabil som dvoch valošov na lvl 25 tak ticho:d:d valorian hnus :d
destroyermickey pred 15 rokmi a 5 m
fuj derion :D zabit vas je malo :D :D
luky2525 pred 15 rokmi a 6 m
mysiak757, a v koľkom leveli si ? :d :d
luky2525 pred 15 rokmi a 6 m
martin223,m a hráš za valorian či derion ?????????
martin223 pred 15 rokmi a 6 m
čo je to wowko?4story hram som celkom dobrý mam lvl 90
break747 pred 15 rokmi a 6 m
Celkom good brká,od 34 Rekamiesová roba min +17 efekt láva a helmi s helovínu,jedna tak cca.5G
luky2525 pred 15 rokmi a 7 m
4story je haluz. a wowko ? tam si to musíš platť kartou, každý mesiac, a 4story stačí stiahnúť. Preto je wowko somarina.
asdf pred 15 rokmi a 12 m
je to trapna hra .... ved to je cele okopirovane od wowka....skoro do bodky
marekin0 pred 15 rokmi a 12 m
:D:D:D Mam tam ucet juknite TheEagle xD
mysiak757 pred 16 rokmi
Ja hravam za Derion volam sa Vajsko
majo5911 pred 16 rokmi
ja sem byl psichoDC2 ale ted som psichoDC
majo5911 pred 16 rokmi a 3 m
4story je maj hra ja hram za psihoDC2
mastry pred 16 rokmi a 4 m
KOKOTI
anjelicek pred 16 rokmi a 5 m
old shool Delqwita xD ne ne ale sak si zas menil ucet a zas ta ja teraz nwm kto vlastne si xD
samoska pred 16 rokmi a 6 m
Ja som Delqwita teraz som Redemicek a jak sa volas ty?
gorom pred 16 rokmi a 6 m
trapne ale dobra hra :D