lietadlu sa počas letu odtrhne krídlo, ako to dopadne?

Máme menší problém s pravým motoromAutor: hlavotis33 702 videní

Bolo raz jedno červené lietadlo a vedľa nehoAutor: godzilla31 363 videní

Zalepené krídloAutor: kedzbe33 421 videní

(Ne)pristatieAutor: cocacola8 194 videní

Milí cestujúci, von oknom sa radšejAutor: kalatrava22 069 videní

Čo nechcete zažiť, keď letíte lietadlom?Autor: jigsaw48 244 videní

Lietadlo to nevydržaloAutor: duri0822 060 videní

Neúspešné vzlietnutie lietadla SpitfireAutor: batuchan7228 632 videní

Horiace auto v NdcaAutor: agresiv6 970 videní

Lietadlo spoločnosti Ryanair pristáva počasAutor: johnatan20 878 videní

A všetci si kamerujme horiace lietadlo (USA)Autor: naceste3 415 videní

Lietadlu sa počas letu odlomilo krídloAutor: jano1018 578 videní

Reálne využitie zadného krídlaAutor: filo9946 592 videní
1f2t3s4h pred 2 týždňami a 1 d
toto je sportovy stroj, ultra lahky s ultravykonnym motorom, akrobaticke lietadlo a ti piloti co to riadia sakra velmi dobre ovladaju aerodynamiku, je to realne, to neni nejaky tazkopadny praskovaci cmeliak
whiskey pred 8 rokmi a 4 m
teraz je rok 2018...to by uz hadam slo---ale tamtie efekty vazne nic moc z terajsieho pohladu...
nechutak pred 11 rokmi a 12 m
osobne by som este na efektoch popracoval °°
holod1 pred 13 rokmi a 6 m
toto je blbost jak traky je to robene ale ked tak už F-18 je schopna letiet a pristat iba z jednym kridlom !!!! :)
xswert pred 14 rokmi a 8 m
lietadlo z 1kridlom by sa dostalo do vyvrty v 1sekunde a to dopadnutie nazem by aj tak neprežil skus skočit z 8poschodia...) to je to iste..:)
kristianxxx3 pred 15 rokmi a 8 m
to je blbost :D :D
l4mk4 pred 15 rokmi a 9 m
to je lietadlo na dialkové ovládanie to je vidno kebyže to je real lietadlo už by šiel k zemi
its pred 16 rokmi a 3 m
jasná kamufláž na pc robene.
xeromax pred 16 rokmi a 6 m
sprostost prvotriedna
darkfox pred 16 rokmi a 6 m
podla mna hovadina jak traky :D ako nic v zlom nie ze by som neveril ze take daco sa moze stat..ale toto sa mi zda az moc nerealne..a to video tu uz je..
mato16161616 pred 16 rokmi a 6 m
som prekvapeny ze to tak dobre zvladol