Vynikajúca zábavná relácia, ktorú vysiela tv Markíza.

Partička - SúbojAutor: shelby14764 554 videní

Partička - všetko najhoršieAutor: endy80029 328 videní

Partička - otázkyAutor: endy80042 058 videní

Partička - NáladyAutor: shelby14778 345 videní

Partička - blázni(cz,sk)Autor: endy80026 673 videní

Partička 2 - PrekladAutor: tawaress85 649 videní

Partička Stop 29.9.2012Autor: miros928 037 videní

Lukáš Latinák - vtip o Ferovi a policajtochAutor: c1me5ky145 362 videní

Partička - RapAutor: svkjarosvk56 613 videní

Partička - Jódlovačka 07.03.2010Autor: bakyy20 726 videní

Adela show - Lukáš LatinákAutor: axell44 445 videní

Partička - SúbojAutor: shelby14721 792 videní

Lukáš Latinák - SamomluvecAutor: haluskar117 315 videní
l0l789 pred 13 rokmi a 2 m
vieme dobre že ho vychovávali 4 ženy:prababka,babka,mamka,sestra... :D
marty0908 pred 14 rokmi
najlepšie bolo ako povedal ,, dve tri,, a nemohol dokončiť ,,roky,, lebo by to nebolo spisovné tak dodal ,,dekády,, :D
oko686 pred 14 rokmi a 7 m
Latinak to je fasa
jasa pred 15 rokmi
potreby úplne poslednej potreby - to kde na toto chodí? :D
nasta84 pred 15 rokmi
MilujemLukiho :D
mihal1992 pred 15 rokmi a 4 m
kks z tohto videa nemozem:D:D:D
monk pred 15 rokmi a 7 m
brutalna
misalek pred 15 rokmi a 9 m
kriminalneho zivla :D
vilo1111 pred 15 rokmi a 9 m
veľmi dobrý herec ....vie to no..
kika458 pred 15 rokmi a 9 m
je to bomba
fruty111 pred 15 rokmi a 10 m
Lukas Lukas Lukas Naj... :D
rastik998 pred 15 rokmi a 10 m
urval cely zasobnik toaletneho papiera nema chybuc :-)
klingo pred 16 rokmi
lukas latinak je najlepsi
katarinka2411199 pred 16 rokmi a 1 m
super len skoda ze je to v telke tak neskoro
a tu niesu cele tie videa
innos333 pred 16 rokmi a 2 m
Latinák je najlepší zabávač z partičky:D
1danculito1 pred 16 rokmi a 3 m
Lukaš Latinak je coooll
emily292 pred 16 rokmi a 3 m
faktish cool........ten latinak je super............nema chybu.........
derdevil pred 16 rokmi a 3 m
4 ustrizky od 259 po 321 lol
pitbullcek pred 16 rokmi a 3 m
lol :D
ruuky pred 16 rokmi a 4 m
proste bomba :D