pesnička na počesť padlých príslušníkov zo Specnazu. Viem, že sa tu najdú kritici, hrdinovia, ktorí by to zvládli lepšie, a možno sa najdú aj takí, ktorí sú presvedčený, že by to amíci zmákli bez obetí a tak.... pre mňa sú hrdinovia a je mi úprimne ľúto všetkých, čo tam zahynuli /okrem teroristov aj keď.../

Specnaz - warriors of the worldAutor: titomt9 650 videní

Specnaz/SpetsnazAutor: 2xmartin6 648 videní

Specnaz 2Autor: md22 206 videní

Specnaz a výcvik 2Autor: 2senator23 627 videní

Specnaz a výcvik (3)Autor: 2senator16 282 videní

Specnaz a výcvik 3Autor: 2senator17 341 videní

Specnaz VDVAutor: 2xmartin8 404 videní

SPECNAZ v akciiAutor: nevada37 532 videní

Specnaz 5Autor: cunter2237 764 videní

Astrachánsky specnazAutor: angerfistt1 431 videní

Čečenský specnaz při výcvikuAutor: starrus10 826 videní

Specnaz - ukážkaAutor: 2xmartin66 717 videní

Specnaz - ruské špeciálne jednotkyAutor: brunos38 403 videní
deshibasara pred 10 rokmi a 1 m
prečo museli trpieť deti???? zasraný špinavý teroristi...zbabelci
batuchan pred 16 rokmi a 7 m
dosť úbohé som zvedavý čo tí teroristi pôvodne zamýšľali ked obsadili školu
strelec pred 16 rokmi a 7 m
som o tom videl dokument, smutne :( rodicia tam od vtedy strazia ozbrojeny skolu
tigrica pred 16 rokmi a 7 m
smutne