Dobrá sebaobrana, zvládol aj riadneho tučka.

Sebaobrana 2Autor: robo1214121414 608 videní

Sebaobrana s časopisomAutor: rowdies21 453 videní

Sebaobrana - palicaAutor: buchnad40 056 videní

Sebaobrana LVL Mierne pokročilý začiatočníkAutor: bazmegistan2 674 videní

Sebaobrana-Slovakia.sk Autor: set9910 153 videní

Sebaobrana v auteAutor: error40421 683 videní

Obrana proti strelnej zbrani (VYMYSLENÉ vsAutor: matouc19 706 videní

IPSA sebaobranaAutor: martinezz511184 videní

Sebaobrana - jedna z možných aplikácií protiAutor: set9910 195 videní

Dámska sebaobranaAutor: elektricka5 974 videní

Sebaobrana nadovšetko!Autor: boomer18 909 videní

NožeAutor: xyzmmm10 513 videní

Súboj s nožmiAutor: xyzmmm9 210 videní
melko pred 14 rokmi a 1 m
Áno je to Aikido toto sme sa tam učili :D
webgamer pred 14 rokmi a 7 m
Niektoré chmaty mi tam pripomínajú AiKiDo.
patrik99 pred 15 rokmi a 5 m
By ste sa cudovali ako jednoduche a ucinne hmaty polozia aj velkeho chlapa....treba len vediet ako natooooo....
large pred 15 rokmi a 5 m
To mi pripomína staré dobre aikido :)
dender21 pred 15 rokmi a 7 m
jednoznacna demonstracia hurbej sily na videu inac ten tucniak nevie nic zo sebaobrany
avatar pred 15 rokmi a 7 m
Využitie energie a SILY SUPERA vam nič nehovori ? utočnikova sila sa obrátila proti nemu samemu ... princíp aikido, a tu je to ako vidim tiež využite ...
boy442 pred 15 rokmi a 10 m
popolnik odzadu ked sa pojde vychcat
matusdirector pred 16 rokmi
No dobre zvladol sice tucka. Ale neviem on na to aj vyzera aj ked nie je taky velky ale je mocny vacsina beznych by na takeho nenabrala sily ani keby co :)
ajuska111 pred 16 rokmi a 2 m
ouu tak to sa raz naučim zide sa mi to =-))
avatar pred 16 rokmi a 3 m
fiatko počuvaj sem, keby sa take hovedo zaprelo tak ho premôžeš, viem o čom hovorím, trenujem aikido a tam sa využíva energia supera, s niektorými technikami daš aj hovedo, hociajake hovedo dole
fiatko pred 16 rokmi a 4 m
Kebyze sa ti take hovedo zaprie tak neviem čo snimm :D
loozer911 pred 16 rokmi a 6 m
krav maga sa to vola
placebo pred 16 rokmi a 7 m
V PRAXI to nieje take lahucke
duri08 pred 16 rokmi a 7 m
dpc aspon 2-3 chmaty vedieť som frajer...takže oni su viac než frajeri...
usaarmy pred 16 rokmi a 7 m
FU HNED SA IDEM UCIT :D