Celkovo 150W RMS
subwofer 75W RMS
bass test

Genius SW - HF 2.1 2000Autor: buka1474 567 videní

Genius 5.1 6000 200 wattAutor: sego60018 003 videní

Lil John - Bas testAutor: break7476 626 videní

Zóna A - GéniusAutor: tigrica7 420 videní

Gaučový géniusAutor: vincentvega2 901 videní

My Bass SpeakerAutor: weedx7 944 videní

Supermozog - umocňovanieAutor: buchnad94 801 videní

Klavírový talent génius Lucas ChicheAutor: miloslav8248 videní

Majster N bol génius už dávno (r.2000)Autor: noone12 466 videní

Papagáj géniusAutor: gabqo6 991 videní

Nový generátor bez olejaAutor: noone5 551 videní

Bass testAutor: sipak12 004 videní

Bruce Ykanji,The Genius - poppin - prezidentAutor: babybang2 224 videní
marek6565 pred 14 rokmi
nič na chválu sam ich mám ,v izbe to hra pohode ale skus ich na chatu dať tam sa to uplkne strati nič moc :D :D
sego600 pred 15 rokmi a 1 m
Raproduktory značky Genius nikdy nesklamú. :) Osobne mám doma vyššiu radu od týchto tvojich, subwoofer 100 watt a celkovo 200 watt... veď čekni, mám aj videjko odkaz :)
cece008 pred 15 rokmi a 5 m
ako sa vola ta pesnicka?
kajoxxx pred 15 rokmi a 8 m
ludia sak nekazte deto radost pochvalte ich :-)
break747 pred 15 rokmi a 9 m
znie to ako ja na zachode :D
danooo1028 pred 15 rokmi a 11 m
Pesnička ?
stainless pred 16 rokmi a 1 m
he kamarátov basáčík by ten tvoj odfúkol =D 2x 500W RMS a to mať doma je čo povedať
dajsi pred 16 rokmi a 5 m
to co mas z toho ze tie satelity mas tak vysoko?? aj ked ta zostava hraje pekne to musis tam mat hroznu akustiku... :(
psychopat999 pred 16 rokmi a 6 m
sak ja mam 150w sub pri PC :D
11marko3 pred 16 rokmi a 7 m
kks co je to 150W???shak to je uz jak malo keby ze nejakych 900Wthak nic nepowiem ale thak troska malo nemyslis?
999555 pred 16 rokmi a 7 m
napluť na takú hudbu
tlakovatch pred 16 rokmi a 7 m
genius tá sada k PC?? nič moc
niko34 pred 16 rokmi a 7 m
a ak chcs niaku pesnicku na testovanie bassov tak si daj na youtube 3 types of bass
niko34 pred 16 rokmi a 7 m
ale treba si davat pozor na sluch lebo mozes ohluchnut:DDD a mozes to odpiect:DD ja to moje dam len do polky a uz to je ako na diskoteke ved vies mam to v izbe::D
niko34 pred 16 rokmi a 7 m
celkom dobre;DD ja mam logitech Z 2300 tie su 2.1 a maju dokopy 200watt r.m.s repraciky 80watt a subak 120 watt a to uz je nieco stoja 5000 sk to sa ti trasie cely dom kks xDDD a skacu veci po stole boa kup si tie:DD alebo lepsie z 5500 XDD haha 500 watt r.m.s:DD odpis..!!
patrikork24 pred 16 rokmi a 8 m
NAKRESLIT SI na chrmat kruzky min. a max. strčit kameru do analu viem aj ja :D ale nieee super to je po pčii .
docent69 pred 16 rokmi a 9 m
no stým mozes robyt mega akcie na tych hrava tiesto tu sim su aj zakazane mozes ohluchnut take masivne basi :D