Tento ujo musel toho pred rozhovorom troška viacej popiť.

Oheň vs. alkoholAutor: katka33 648 videní

Čo robí alkoholAutor: marrtin33378 986 videní

Joga a alkoholAutor: benyxxxxx35 608 videní

Ožran 4Autor: lokes83 000 videní

Al - Koholik SobranceAutor: commodus13 032 videní

AlkoholikAutor: luigi840379 840 videní

Kútská válanáAutor: budulinek2257 177 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 904 videní

Prvé krôčkyAutor: tumor32 180 videní

Hale a Pace - ožranAutor: roubbbi19 138 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 496 videní

Alkoholik si prišiel pre svoju dávku, takmerAutor: loktibrada1 005 videní

Ožran 2Autor: katka129 025 videní
eliphas pred 15 rokmi a 8 m
nieje to len spomalene? :D :D
mirex pred 16 rokmi a 2 m
to je šulin :D no ako sa dôlezito tvári :) a tiee lopuchy :D
spirit86 pred 16 rokmi a 3 m
hahahahahahahaha
gaspi7777 pred 16 rokmi a 3 m
typicky alkoholik...:D
kermit pred 16 rokmi a 9 m
podla mna je vtipny aj ked vela nerozumiem...:D
klabo pred 16 rokmi a 9 m
mooore jak DUMBO..
64 pred 16 rokmi a 9 m
usi maaa jak slon :D:D
kasto pred 16 rokmi a 9 m
aké lopúchy :D
lukasenko pred 16 rokmi a 9 m
to nesu uši to su satelity na HBO :D:D:D
cubo2 pred 16 rokmi a 9 m
usi ma velke jak dva satelity :D:D
hendo pred 16 rokmi a 9 m
ten má fakt zaušami :D :D
tigricaa pred 16 rokmi a 9 m
ale moderator sa tak tvari akoze normalka
klimo8 pred 16 rokmi a 9 m
kvalitna priprava stala za to :-)
pendulumko pred 16 rokmi a 9 m
pripomina mi Slotu:D
brain005 pred 16 rokmi a 9 m
MA NATO SVOJ NAZOR:)
matthew pred 16 rokmi a 9 m
Možno mal trému, tak ju zabil alkoholom. :D
prijeeebany pred 16 rokmi a 9 m
UZ TOTE UHA...:D HOBIT..:D
matheww pred 16 rokmi a 9 m
takymnto hovorime v skole ze dumbo
docent69 pred 16 rokmi a 9 m
uspavac hadou
7marcellko7 pred 16 rokmi a 9 m
ale asi rozprava k veci tak je vsetko ok...:D