Tento magor si vyskúšal účinky odstredivej sily sám na sebe. Ktovie ako dopadol ...

Ruský ašpirant na Darwinovu cenu 2017Autor: mieschocker65 234 videní

Hojdačka 2Autor: leviathan27 078 videní

Extrém hojdačkaAutor: tozobor15 972 videní

Auto hojdačkaAutor: moriak26 231 videní

Mega hojdačkaAutor: marlborka2051 262 videní

Dva škrečkyAutor: lezak60016 939 videní

Veľká hojdačkaAutor: pixxxo30 800 videní

Nehoda na hojdačkeAutor: spown22 113 videní

Hojdačka á la tatinoAutor: antverti18 001 videní

Mega Hojdacka alias JackassAutor: 33majo325 927 videní

Psia hojdačkaAutor: kappa5 362 videní

Odstredivá sila je sranda, že?Autor: godzilla6 208 videní

Tak to ale bol poriadne hlúpy nápadAutor: buchnad14 852 videní
monster6 pred 10 rokmi a 1 m
Ruský vesmirny program :D
alex232323236 pred 13 rokmi a 8 m
najsmiešnejší je na tom to ričanie :D :D
lowerik23 pred 15 rokmi
nechápem ako môžu byť taký tupci že furt sadajú na tú hojdačku :D:D stavím sa že videl aspoň 20 takých videií že každý spadol tak nwm načo tam ide :D:D:D
11josip11 pred 15 rokmi
co ti je*e? :D :D aka šupa kks
ado095 pred 15 rokmi
takto sa robia testy pre kozmonautov :)
84belo84 pred 15 rokmi
Jabadabadúúú
vrsvr pred 15 rokmi
konci to v najlepsom
lukoxx pred 15 rokmi
mohol vyletieť radšej kolmo hore, dajte plusko neviem hodnotiť :D
pukancek pred 15 rokmi
leti leti vsetko leti.. :D kdeze si nechal kridla? :D
sason148 pred 15 rokmi
Chlalani, zaletím po tu zlacnenú vodku, hneď som späť!!! :D
otrifun pred 15 rokmi
pozri ja už letím :D
slice pred 15 rokmi
viem ti len povedat ako nedopadol.. na nohy :D :D
meer pred 15 rokmi
keď je sprostý, tam nech sa doláme... !
maco54 pred 15 rokmi
Celkom slušne letéél :D
efman pred 15 rokmi
no ako asi dopadol :D jednoducho na zem :D
thefetish pred 15 rokmi
pockajte jetu zima vrusku skocim si po bundu jak american
chemia231 pred 15 rokmi
NIe že ako dopadol ale kde :D
pipoman007 pred 15 rokmi
Chlapci počkajte ja si len po niečo zletím... :D
riddik69 pred 15 rokmi
nie že ako, ale ako ďaleko...:)
dumb4ss pred 15 rokmi
Kričí ako Tarzan... xD