Kamoš sa na mňa celý čas pozeral, vôbec som sa nemohol sústrediť.

Metallica - Nothing else matters (guitar cover)Autor: applejuice3 842 videní

Metallica - Nothing Else Matters CoverAutor: didas54215 264 videní

Metallica - Nothing Else MattersAutor: mark23 255 videní

Metallica - Nothing Else Matters (full concert)Autor: dur14 092 videní

Metallica - Nothing Else Matters (S&M)3Autor: mark6 956 videní

Metallica - Nothing else matters - IgorAutor: kukuricodus10 796 videní

Nothing else matters - coverAutor: whiskey9 006 videní

(Metallica) Nothing Else Matters - Sungha JungAutor: gridds10 066 videní

Apocalyptica - Nothing Else MattersAutor: metaldragon10 621 videní

Nothing Else Matters trochu inak (Fínsko)Autor: golden66645 943 videní

Metallica - Nothing else matters plus skveléAutor: dagon6665 801 videní

Metallica - Nothing Else Matters 2Autor: noobicek6 689 videní

Metallica - Nothing else matters solo coverAutor: mareks110 340 videní
pyton333 pred 13 rokmi a 8 m
v pohode ;) Konec ajtak najlepši :D :D :D áááááááááá :D
riseagainstliker pred 14 rokmi a 4 m
Len to tempo,inak v pohode :-)
metloska pred 14 rokmi a 5 m
Si skvely klobuk dole:)))
dominik43210 pred 14 rokmi a 8 m
Koniec sa mi páčil najviac ;) :D :D :D
gitaurmaniac pred 14 rokmi a 9 m
chlapce tebe asi tempo nic nehovori:D
boomer pred 14 rokmi a 10 m
mohol hrať radšej pomalšie celú :) na začiatku spravil chybičku :) ale inak super... :)
matkodelonge pred 14 rokmi a 11 m
Dosť ubohá výhovorka....Ježiško by mohol priniesť metronóm....
guildwars pred 15 rokmi
Trošku sa ponáhlaš na zaciatku ale da sa
adad58 pred 15 rokmi
ale aspon nieco zahral. totolny APLAUS
zackynko pred 15 rokmi a 2 m
Rytmicky totalne napi*u !
rudoarmejec7 pred 15 rokmi a 5 m
Jakú máš značku gitary?
lucynda13 pred 15 rokmi a 5 m
ja sa učím a viem to po prvý akord :D
martinez3654 pred 15 rokmi a 7 m
kus zle zahrane trosku rozladena ale celkom v poho
bioneric pred 15 rokmi a 10 m
to co robis v 6 sekunde a na konci videa je dost od veci inak hrajes dobre .)
zipoo11 pred 15 rokmi a 12 m
si rychlejsi ako myslienka :D s pravou rukou hras v niektorych pasaziach rychlejsie ako vies s lavou a potom v tom mas chaos :) a tam male chybicky :D ale to je v poho :D
hrza7532 pred 16 rokmi a 3 m
ale nech to nedava na net ked nevie zahrat poriadne ani d-mol
fycke pred 16 rokmi a 5 m
fajny skrat na konci :D
hanzy393 pred 16 rokmi a 5 m
chlapče z tej gitari nevystriekne nadarmo ju honis :D:D
michal1415 pred 16 rokmi a 5 m
ach a toten konec BOZE MOJ
michal1415 pred 16 rokmi a 5 m
sa nauc hrat a potom to daj na internet ach toto zahral kamarat http://www.mojevideo.sk/video/660c/moj_kamarat_hra_nothing_else_matter.html a pozerala sa na to cela rodina a nedali sme na net hned prvu nahravku ale tu na ktorej to bolo zahrane najlepsie.