Skupina Krímeš a ich hit A Sereme

Krímeš - seremeAutor: tir12 108 videní

Krímeš - hity z uragánuAutor: vietnam10 632 videní

Krímeš - Luník StoryAutor: myshel025816 931 videní

Krímeš - MatelkokokoAutor: smejojojojojo6 001 videní

Krímeš - Byť gangstrom je paráda 4Autor: acamatshi5 341 videní

Krímeš - GólAutor: messi9 543 videní

KRÍMEŠ - ČAJA Z POLUSUAutor: m4rek22113 799 videní

Z.Smatanová @ Krímeš - Uragán 2005Autor: tigrica16 737 videní

Krímeš - HoudiniAutor: bejo93346 videní

Krímeš - Vytlač hnisAutor: wolf4519 434 videní

Krímeš - JebeAutor: tigrica8 651 videní

Krímeš - Byť gangstrom je paráda 2Autor: wolf4511 826 videní

Krímeš - Byť gangstrom je paráda 3Autor: tir10 047 videní
morticon pred 14 rokmi a 6 m
neviete ako sa vola taka pesnicka od krimesu ktora je prerobena z talianciny a myslim ze aj marcin to po taliansky spieva..neviete ? velmi by mi to pomohlo :)
mastertjsvk pred 14 rokmi a 9 m
a habera v zadu
supec pred 14 rokmi a 10 m
Marcin je strasne nechutny v tom obleceni :D
tigrica pred 14 rokmi a 11 m
najhoršia je nečakaná sračka :D
tornado333 pred 14 rokmi a 11 m
presneeee tak.... :) :D
deno007 pred 15 rokmi
jaaaaj škoda ze uz nebíva uragán alebo susedia to bola zábava
fleury1 pred 15 rokmi a 3 m
Tie rýmy nemaju chybu:)
davidbures pred 15 rokmi a 6 m
oni su cool
lekno88 pred 15 rokmi a 7 m
Marcin je naj lepsi nez kraus peter je naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj :D
stepikhrustin pred 15 rokmi a 10 m
coze to uz hej :D
adadean pred 15 rokmi a 11 m
skvelééééééééééééé !!! staré časy.
sasa684523 pred 15 rokmi a 11 m
a sreme ha a he
sasa684523 pred 15 rokmi a 11 m
a sereme ha a he
croom pred 16 rokmi a 2 m
Staré dobré časi :)
norbes pred 16 rokmi a 2 m
hehe pamatam ked som zohnal odnich origo album :D :D
mato236 pred 16 rokmi a 2 m
este si pametam ked " a srehe " bol hit XD
kristinavrablova pred 16 rokmi a 3 m
a sereméé super :)))
derdevil pred 16 rokmi a 3 m
a sereme ha a he nabuduce si uz radsje dame iba suchy chleba mineralku budeme pit ...
00ashley026 pred 16 rokmi a 4 m
a ešte 4 malé morky, banán, kivi a uhorky :D
lou pred 16 rokmi a 6 m
A sereme :D:D:D:D