Tieto dekové psíčatá preslávili hviezdy ako je napr. Paris Hilton. Cena sa môže pohybovať aj okolo 25.000 Sk... Sú naozaj veľmi zlaté.

Rozkošná micro ČivavaAutor: pudlik45221 420 videní

DJ Bobo - ČivavaAutor: carlson22316 996 videní

Ah čivavaAutor: fuko10026 711 videní

Čivava a plyšová čivavaAutor: 12error50 940 videní

Čivapčiči (smrteľná čivava)Autor: conan58 825 videní

To je asi najšikovnejšia čivava široko-ďalekoAutor: esterina10 292 videní

Prefíkaná čivavaAutor: excellent44 808 videní

Čivava - najlepšie poplašné zariadenieAutor: romales22 096 videní

Čivava vs. boxerAutor: tuzex77 740 videní

Nadržaná malá čivavaAutor: matofek39 337 videní

Čivava vie hovoriť?Autor: tigrica54 526 videní

Dramatická čivavaAutor: mordor539 355 videní

Čivava a vrece granúlAutor: conan3 205 videní
panko1234 pred 6 rokmi a 1 m
pekne ,,aj mile ale podla mna toto nieje pravy pes...
zupanko pred 6 rokmi a 7 m
stryco vraveli, ze co vies prekopnut za plot nie je veru pesa
borya pred 8 rokmi a 9 m
prečo sa to ešte volá pes? Ja by som s tým nakŕmil moju tarantulu, no 25 litrov...kua drahý obed!
sisa20 pred 8 rokmi a 10 m
Rozkošnéé :3
nintendo66 pred 8 rokmi a 11 m
To už ani neni pes. Je to zmutovany potkan. Moj kocúr by si na ňom pochutnal :D HEHE
matej1980 pred 10 rokmi a 6 m
vobec niesu zo zlata su z masa a kosti a niektory cigani ich oblubuju na obed
marco43 pred 10 rokmi a 11 m
http://www.mojevideo.sk/video/246a9/cistokrvne_psie_plemeno_ci_krizenec.html
dtatko pred 11 rokmi a 10 m
bývalka si teraz kúpila takéhoto psíka a je to naozaj milý a príjemný mazlík a na rukách aj veľký hrdina :) PS: Prečo odsusdzujete malých psov ? nie je to pokrytectvo ??? máme v rodine dogy čuvača jedného pitbula ja mám kavaliera viacmenej všetko veľké psy ale pred čivavou majú rešpekt :)
psychedelic772 pred 11 rokmi a 11 m
taketo male potkany fujj :D
pes má biť velký :D
a nie niaky potkan :DD
ku8ec pred 12 rokmi
mna by zaujimalo či to rozhryre normalne psie granule. šak si to musi sanku polamat.
galileo26 pred 12 rokmi
toto niečo je už tak prešlachtené, že by som to už ani neradil medzi psov... :D :D
sarkasarulik pred 12 rokmi
Aká im je zima. Normálne Potkani. :)
typo pred 12 rokmi a 1 m
Krysa. Ten pes trpi dufam ze si to tie kravy co to chovaju uvedomuju. TO NIEJE pes, to je ziva piskacia hracka.
ace1 pred 12 rokmi a 3 m
od neho sracku jednoducho vmasirujes do pokrovca a mas vybavene
ace1 pred 12 rokmi a 3 m
moj SAO by takych potreboval zozrat 15 na den......
romeo19 pred 12 rokmi a 3 m
To co ma s hlavou? To je hydrocefalus?
johnny01 pred 12 rokmi a 4 m
vsade same patkane
beason pred 12 rokmi a 4 m
k tomu popisu by som pridal ešte : a hlavne nanič
lockxno pred 12 rokmi a 4 m
mäsa na ňom ledva čo na dva taniere guľášu :/
mwm1 pred 12 rokmi a 5 m
vsade patkane :D