Do tretice všetko dobré... asi

Kompilácia idiotov 2.Autor: sopliak31 701 videní

Kompilácia idiotovAutor: maximetheo12 139 videní

Kompilácia idiotov 1.Autor: sopliak21 562 videní

8 idiotovAutor: gzjilp1239 503 videní

Kompilácia idiotov...Autor: stormcaller3 689 videní

Kompilácia idiotov z roku 2010Autor: liteon9346 773 videní

8 idiotovAutor: roonny2254 414 videní

Kompilácia extrémnych idiotov 2Autor: kotand6 832 videní

5 idiotovAutor: luigi84039 179 videní

Kompilácia extrémnych idiotov 1Autor: mirko666212 785 videní

Extremna Compilacia Idiotov 12Autor: carphunter3 523 videní

Top 100 idiotov za rok 2009Autor: benyxxxx159 551 videní

Kompilácia idiotovAutor: zdenkoha26 287 videní
palozo pred 15 rokmi a 7 m
0:35 to je najlepšie video aké asi môžete na nete vidieť :D:D:D:
gambox pred 15 rokmi a 7 m
ten pes co slohol ten ohnostroj je borec :D
pitoculy pred 15 rokmi a 9 m
tak toto je uz video vsetko ma boli tak som sa nasmial hlavne ten bezec nemal chybu ale stale utekal aj ked sa roztiahol
adulo pred 16 rokmi
blazni
memo pred 16 rokmi a 1 m
0:49 ten pes zo svetlicou :D
minuska1722 pred 16 rokmi a 1 m
1:44 lol riadne padla :D 2:45 sa mu darilo :)
hecker5 pred 16 rokmi a 1 m
1:20 :D chudak decko :D
krucko pred 16 rokmi a 2 m
OMG 1:14 nechcel by som auauau :D
tb2611 pred 16 rokmi a 2 m
tue 3 skokyyy :D cetz prekazky :D
hicko pred 16 rokmi a 6 m
naj je ten pes jak ich obstrelluje raketami xD s toho nemozem
shift pred 16 rokmi a 7 m
1:58 je gecove :D
diablicook pred 16 rokmi a 8 m
0:49 zlatúčke...
ivettka6 pred 16 rokmi a 10 m
bohaaaaaaaa poriti ja nemozem sedim v robote za kompom a udrbavam sa jak slak ludia okolo nechapu.............
skroad pred 16 rokmi a 10 m
lool doobreee 2:19 kks jak ho dalo dole a 2:27 chudak jak ho posadilo
bendoo06 pred 16 rokmi a 10 m
lol 1:53 lol chudak
bendoo06 pred 16 rokmi a 10 m
ja sa poserem
micicici pred 16 rokmi a 10 m
LOL :D ja sa smejem delove video :D to suale ludia, ale podla mna neni to len o debilite ludi niektore proste napr henten na motorke mal smolu lebo sa mu to nevydarilo
micicici pred 16 rokmi a 10 m
:D tyy gymnazisti su naj :D
strelec pred 16 rokmi a 11 m
dost z nich som uz videl asi v 10 roznych videach . a to s tym autom na letisku davali aj v boricoch