Čo by ste spravili vy, keby sa vám takéto niečo prihodilo?

Na zasmiatie - "Šikovní policajti"Autor: zdenkoha20 904 videní

Nachytávka v nachytávkeAutor: figliar28 235 videní

Skrytá kamera - ProstitútkaAutor: shark12107 984 videní

PolievočkaAutor: tigrica70 139 videní

Skrytá kamera - ToaletaAutor: flexio140 131 videní

Cestná kontrola - skrytá kameraAutor: cast47 545 videní

Skrytá kamera - KopírkaAutor: flexio86 773 videní

Policajt vs policajt bitka v službe.Autor: sagamartin17 223 videní

Skrytá kamera v BelgickuAutor: moriak125 741 videní

Skrytá kamera - PlážAutor: tawaress292 050 videní

Hrôzostrašný žart v taxíkuAutor: v4v223 295 videní

Šialený väzeň na útekuAutor: 2romca2245 563 videní

Skrytá kamera - KávaAutor: flexio26 384 videní
maradona48 pred 13 rokmi a 11 m
tak to bi mali aj nasi policajti bit.aspon bi bola trochu sranda.
zenox pred 14 rokmi a 7 m
le by som tak sarpol :D
marco36 pred 16 rokmi a 11 m
to by si nedovolili taketo nieco u na s ved by dosli o love za pokuty a hlavne nieco do kapse
acesko pred 16 rokmi a 11 m
inak by som zatrubyl ze staVAJ HH
bjanky pred 16 rokmi a 11 m
ten pohlad tej zeny v 26 sekunde ma dostal :D
carny pred 16 rokmi a 11 m
takýto policajti by mohly byt vsetci :-)
tigrica pred 16 rokmi a 11 m
ja by som trubila , co ine :D
pisiak pred 16 rokmi a 11 m
zobral vodicak a jedna dva tri na 90 a by ma nebolo..:D
pucher pred 16 rokmi a 11 m
Zdenko,..samozrejme 5* :)
wilson pred 16 rokmi a 11 m
boa by som tak pridal ze by mipadol ku zadny kolesam a by som ho presiel
antiall pred 16 rokmi a 11 m
len tak zo srandy by som zareval motorom.by sa inak prebral :D
spown pred 16 rokmi a 11 m
Dobry je :D Nieco ako Laťo u babky
macinka pred 16 rokmi a 11 m
by som si zobrala policajne auto :D
fifty12 pred 16 rokmi a 11 m
dupol na plyn :):):)