Voľné pokračovanie príbehu o malých penisoch. Ak máte menšieho ešte sa možete zapojiť do súťaže, hlavná cena je Andro-penis.

Mikro KondómAutor: tegernako3963 102 videní

Myslíte si, že máte malý penis?Autor: noone328 039 videní

Naháč na festivaleAutor: kaslemkarmu27 074 videní

Malí chlapiAutor: benyxxxxx46 967 videní

Prsia prsičkaAutor: carlosviktor1755 243 videní

Čaute chlapi, máte oheňAutor: vector1 561 videní

Kočka v mikro bikinach 2Autor: tmoje69 619 videní

Kočka v mikro bikinachAutor: tmoje120 901 videní

Týždňové mikro prasiatkaAutor: prcmucha11 703 videní

Koi v mikro jazierkuAutor: ebe6 236 videní

Mám nápad.Autor: mischino193 806 videní

Mikro prasiatkaAutor: tigrica6 443 videní

Malý penisAutor: kerik6 408 videní
rexxar pred 7 rokmi a 4 m
No ale to moze byt sposobene tym, ze maju prilis vela tuku tam dole. Keby sa im postavi, tak mozno by aj nieco bolo vidiet.
dubajskysejk pred 7 rokmi a 4 m
ja mám 15,5 cm penis máš stastie
6pack pred 7 rokmi a 5 m
chlapi s klitorisom :D
m4ngo pred 8 rokmi a 5 m
a ja som si myslel že mam maly penis :D :D :D
smooty pred 10 rokmi a 4 m
ale nie take micro ako na videu:)))))
smooty pred 10 rokmi a 4 m
tiez som mal micro penis, dlho som to riesil, tablety, cviky, natahovace. do 23r som bol koli tomu panic, tak som sa hanbil. potom mi kamarat odporucil Phallosan. Nosil som ho takmer rok a ziskal som tamer 5 cm do dlzky a skoro 2 cm na hrubke!!!!
bukvica14 pred 13 rokmi a 3 m
aky je priemer dlžky na slovensku? :D
davidhappy pred 13 rokmi a 3 m
Keby moja žena mala takeho milenca som len rád :D:D:D:D:
jurif1 pred 13 rokmi a 3 m
Ten 1. je žena?
vz58 pred 13 rokmi a 5 m
som mohol sa aj ja prihlásiť :D
somvlado pred 13 rokmi a 5 m
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :D
jorg pred 13 rokmi a 5 m
toto je amerika ked toto vysielaju jak normalny program tak to su poriadny uchilaci
canas pred 13 rokmi a 6 m
Niektore ženy maju klitaky väčšie:/
simucicimon pred 13 rokmi a 7 m
chudák mužský :/
82tomas pred 13 rokmi a 9 m
keby ostal jeden z nich ako posledny muz na zemi,,ludstvo je v pi...
yoshin pred 13 rokmi a 11 m
no tak preoperovať a bude to v poriadku....príroda nechcela aby boli chlapi asi.....
djtonny pred 14 rokmi
hahah supaci to niesu chlapy ale muzatky stiry
blizz pred 14 rokmi
:D teraz sa cítim ako kráľ :D
skatedoska pred 14 rokmi
podla kvality videa je aj jeden pixel moc na tento penis :D
mikimox pred 14 rokmi a 5 m
Máš malého nezúfaj, strč do úľa a zabúchaj. :)