Tento vodič nemal svoj deň, staral sa do telefonátu svojho pasažiera, ten ho jemne odbil a on to nezvládol. Chudák pasažier.

Prvý deň v novej práci nedopadol dobreAutor: keporkai12 968 videní

Autobusár roka?Autor: natty2355 889 videní

Petrohrad očami vodiča autobusuAutor: exelero11121 685 videní

Skoro mu odtrhlo hlavuAutor: karlik52 107 videní

Poľský autobusárAutor: delamio3 953 videní

Autobusár zachránil život životAutor: lokes10 731 videní

Nemal svoj deňAutor: starrus8 228 videní

Kto len dal tomu autobusárovi vodičský preukaz?Autor: furikar14 931 videní

Autobusár to už nevydržalAutor: lajkit52 828 videní

Divoký autobus a uponáhľaný chodecAutor: antverti21 794 videní

Frigo nemal svoj deňAutor: conan26 870 videní

"Milé" stretnutie na ceste do KazaneAutor: kardiostimulator3 597 videní

Autobus s turistami a rozvodnená riekaAutor: furikar41 466 videní
muca pred 1 rokom a 10 m
Milovaný rozcáplý ukroš. Hovoril sproste a patom sa čudoval....
danojunas pred 11 rokmi a 10 m
Mozno prave mal svoj den :D
ai pred 14 rokmi a 11 m
Podle mě jenom správně. Lidi si neuvědomujou, jak je telefonování nevhodné, i mě to ruší jako pasažéra, natož kdybych řídil. Dávám 5* za vynikající reakci šoféra!
ortel pred 15 rokmi a 4 m
to je chore
adusiq33 pred 15 rokmi a 10 m
akoze riadny dement ten vodic...
dareo pred 16 rokmi a 4 m
Iný kraj, iný mrav.....
rasto2000 pred 16 rokmi a 9 m
ktovie co bolo za tym,?
markusko5221 pred 16 rokmi a 10 m
a do povedalze je to autobus mojko??
maskac pred 16 rokmi a 11 m
ved to je dodavka vy debili
amico81 pred 16 rokmi a 12 m
Rusi sú riadne neinteligentný...hovadá
lili1987 pred 16 rokmi a 12 m
hahhhaaha
cooler pred 16 rokmi a 12 m
toho su schopny iba obcania bavaleho sovietskeho zvazu
deni666 pred 16 rokmi a 12 m
LoL ale ked ho potiahol prvy krat ako bolo pocut ze sa saty trhaju:D
tigrica pred 17 rokmi
Rusi idu bojovat proti alkoholu ,som zvedava ako to dopadne :D
ictemi pred 17 rokmi
to bol ruský vlek..ked zakričíš, vyvlečú ta von..-))
areva pred 17 rokmi
:D rusko
sisus pred 17 rokmi
vodič nemal svoj den??? a to akože čo malo znamenat??? obyčajný primitýv, ktorý nemá čo hladat za volantom. chudák!!!!
zdenkoha pred 17 rokmi
TAK SPRAVNE ANI JA BY SOM SI NEDAL SRAT NA HLAVU !!
swittjaja pred 17 rokmi
ruky by som mu polamala, jak moze taky clovek dostat vocicak???
viktooor pred 17 rokmi
lol