Prietrž v Kežmarku a za necelých 10 min to takto vyzeralo

Prietrž v KežmarkuAutor: riskono112 006 videní

Kežmarok 4.6. 2010Autor: tinno173 748 videní

Sopka Etna chrli kamenný dážďAutor: urfik19 448 videní

Z cesty potok ...Autor: crosswamp6 418 videní

Výdatný dážď zaplavil obľúbenéAutor: svetom17 335 videní

Pre milovníkov „Život s Louiem“ (Potopa)Autor: luca753 732 videní

Keď počasie nie je najlepšie (kompilácia)Autor: loktibrada5 510 videní

To ale máme počasíčkoAutor: furikar16 218 videní

Chceli dážď, majú ho maťAutor: maaxoo1 302 videní

Potopa Handlova1Autor: tanecnik8 878 videní

Potopa v QueenslandeAutor: jures6 002 videní

Na ulici je potopa, ale Coca Colu potrebujem!Autor: katka7 794 videní

Výstava dažďaAutor: scaramanga20 205 videní
vladko321 pred 15 rokmi a 2 m
noo ja som z kezmarku a na inych miestach to bolo ovela ovela ovela horsie :(
kurtik pred 16 rokmi a 12 m
je to sila... za 10 minút, prídu koľkokrát ľudia o celý majetok... :(