Tomuto tínedžerovi jeho mama zrušila online hráčsky účet k hre World Of Warcraft. Pravdepodobne už pri tom veľmi dlho vysedával. Jeho brat ho natočil a ešte ho aj pekne pred celým svetom strapnil.

Pekne sa odvďačil za auto k narodeninámAutor: matew9873 756 videní

Konzolový maniakAutor: bielajecierna9 816 videní

Mama mu zrušila WOW (Deathcore)Autor: tomaskoai6 779 videní

Herný maniakAutor: roubbbi28 905 videní

Zrušila mu postavičky v hre World of WarcraftAutor: excellent113 709 videní

Mama, nejde mikrovlnkaAutor: matew9868 969 videní

Pokračovanie videa decka, ktorému mama zrušilaAutor: nightlander20 886 videní

Ice tower maniakAutor: denis00016 844 videní

Trojročný PC maniakAutor: miso2149 098 videní

PC maniakAutor: mackus43 002 videní

Stres v práci?Autor: lluccinka31 028 videní

Pracovný stresAutor: marek95696 435 videní

FIFA 2014 môže byť pre váš TV nebezpečnáAutor: peros45 548 videní
clovek113 pred 4 rokmi a 10 m
tie priteplené účesy...
flappy pred 6 rokmi a 6 m
tam treba zavolať exorcistu :D
ilookedatyou pred 7 rokmi a 3 m
1:11 - klikačka. :D
rdprdprdp pred 7 rokmi a 9 m
blbbeček...len o periny sa hádže....na zemi by to bolelo.... hysterik....! ...tohto by som mala už aj odsedeného, kebyže je to moje decko....
ziziak pred 7 rokmi a 11 m
JA- keď vidím výplatnú pásku :D
stormcaller pred 8 rokmi a 5 m
bude z neho skvelý americký vojak...
blackops059 pred 9 rokmi a 3 m
je to nahrane :)
ffilip87167 pred 9 rokmi a 9 m
malý buzerant pár ... by si zaslúžil
dobrysmiech pred 10 rokmi
už 20 krát si púšťam tú časť, kde si chce narvať ovladač do zadku, no stále tomu nechápem, čo tým vyriešil :D
kovu11 pred 10 rokmi a 1 m
To je len transformácia na Worgena...
bimer528e39 pred 10 rokmi a 3 m
rozmaznane deti. nevie co so sebov. ja by som ho viliecil za 10 sekund.
drax pred 10 rokmi a 7 m
vela nechybalo a zacal by chodit po strope :D
tumo pred 10 rokmi a 10 m
1:48 - 1:52 :D
askew pred 10 rokmi a 11 m
cisty nefalsovany death metalista :D
djblendas pred 11 rokmi
Chce to poriadneho exorcistu :D
prielomek123 pred 11 rokmi a 2 m
To je kosatka ? :D
janik456 pred 11 rokmi a 3 m
keby ten retard nikomu nedaval heslo ta sa ani nič nestane pi*us ...
mediabrand pred 11 rokmi a 3 m
..... a išiel ich zabiť .... v trencloch :D
galileo26 pred 11 rokmi a 3 m
tu exorcista nepomôže.. chce to rovno mäsiara :D
galileo26 pred 11 rokmi a 3 m
aspoň nesedí celé dni pred počítačom :D či? :D :D