Poslal som sem už zápar videí stavebných prác v Rusku, Afrike a toto je z USA.

Zaklady bez betónu - zemne skrutky - vrutyAutor: isometall6 552 videní

Zaklady bez betónu - zemné skrutky na ukotvenieAutor: isometall5 613 videní

Otec nechal bagrovať svojho malého synaAutor: miloslav81 576 videní

Nelegálne výkopové práce boli ukončenéAutor: angerfistt1 281 videní

Zemné vruty - základy bez použitia betónuAutor: filipvruty4 054 videní

Vybagroval si peknú jamu, teraz ti pomôžeme vonAutor: kalatrava396 videní

Búranie domu s CAT 390D s 30-metrovým ramenomAutor: bosstonmarsden38 331 videní

Rozumné by bolo trošku spomaliť, alebo nie?Autor: buchnad10 588 videní

KopanieAutor: cmok8 426 videní

Veď bager dáme na platformu a dvihneme hoAutor: deflo15 507 videní

Nielen "Geranium" ... Unikátne zábery práceAutor: jano771 136 videní

Kopanie po slepiačkyAutor: 0mattes5562 891 videní

Bager budúcnostiAutor: wendower72 262 videní
skaryn pred 14 rokmi a 9 m
Neni nad to ked sa blbec vydarí.. :D
cico3636 pred 15 rokmi a 1 m
isto nekopal zaklady tam take nepoznaju :D
jawa250 pred 15 rokmi a 5 m
to je tak ked nikdy nesedel v bagri, mal mat pásy v súbehu s kopaním a zapätkovaná radlicu, hehe asi to už pochopil, ale nohy riadne leteli za nim :-))
majo792 pred 15 rokmi a 10 m
boze to su as taki lenivi ?
usaarmy pred 16 rokmi a 8 m
počujem v pozadí intrerpreta -ja rule
roy2 pred 16 rokmi a 10 m
To čo je? To má z nejakého hračkárstva. :D
kermit pred 16 rokmi a 12 m
keby tam nemal pusteny hiphop tak sa to nestane
tawaress pred 16 rokmi a 12 m
jaky mega bager :D
baro20 pred 16 rokmi a 12 m
to bol asi nejaky zivnostnik ne
7marcellko7 pred 16 rokmi a 12 m
no taaaak stáva sa... "i mistr tesař se nekdy utne" :D ale tak dobry bol a nakonci jak si zanadaval.. asi na to aky je sikovny...:D:D:D:D
swittjaja pred 17 rokmi
dobry bol :D
tibkac pred 17 rokmi
Tomu sa hovorí BOZP.
roubi pred 17 rokmi
error
skroad pred 17 rokmi
kks ta noha sa mu dobre zachytila
miko666 pred 17 rokmi
5
smallred pred 17 rokmi
husty pad,sa mu noha zachytila uf
spirit86 pred 17 rokmi
este ze ten mini bager nanho nespadol
pipo40 pred 17 rokmi
hahaha tak toto je iny koliiik :D
hannibal88 pred 17 rokmi
klasika.... americká....
tigrica pred 17 rokmi
mali ho zahrabat :D