Aj takéto niečo adrenalínové sa dá zažiť na dovolenke v Taliansku. Toto sa konkrétne udialo neďaleko ostrova Elba.

Vodné tornádoAutor: vycapnik13 596 videní

Krásne zábery na tornádo v Čiernom moriAutor: vabene11 522 videní

Dramatická scenéria s vodným tornádomAutor: marko554 052 videní

Pár v Arkansase prežil tornádo: „DržmeAutor: kapitankrumpla15 971 videní

Zachytili na video tornádo, ktoré sa prehnalo vAutor: kapitankrumpla1 588 videní

Nemecké mimovládne organizácie, ktoréAutor: skriatok1 163 videní

Vznik tornádaAutor: buchnad55 507 videní

Tornádo Moravská Nová Ves (celý priebeh)Autor: zurich15 190 videní

Formovanie masívneho tornáda Autor: tigrica17 128 videní

Kamera v aute natočila ničivú silu tornáda zAutor: uhorkac20 470 videní

Nevídaný západ slnka (Filipíny)Autor: calado6617 890 videní

Dychberúce zábery tornáda, ktoré končiloAutor: vadala15 870 videní

Lovci búrok sa dostali s obyčajným vozidlom doAutor: dukeles12 763 videní
divas pred 9 rokmi a 12 m
Sakra dúfam že sa to tam nebude opakovať lebo chcem tam dakedy ísť.
jk pred 13 rokmi a 9 m
hafoo mazec
vendy7410 pred 13 rokmi a 10 m
vypadá to dobře ale je lepší když to nikoho nepotká já to viděla několik km od nás (přb.16km)a nikdy na to nezapomenu byla to F0
gabca7787 pred 15 rokmi a 5 m
fascinujúce to je ale najlepšie by bolo keby to ani neexistovalo :P
indor pred 16 rokmi
božie slamky =D
adulo pred 16 rokmi a 1 m
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
makakstromovy pred 16 rokmi a 9 m
kráááse 5*
aress121 pred 16 rokmi a 10 m
nadhera
lcpd pred 16 rokmi a 10 m
no dobre,ze v stredomori,to urcite,ked hento je v stredomori tak sa skuste kuknut do oblakov myslim ze ti tornada riadi napoleon
kreky007 pred 16 rokmi a 11 m
a kamos tam dnes akurat odisliel na jachtu!!! ale teraz vazne a budu sa plavit akurat pri elbe!!!!!!!
matiszsz pred 16 rokmi a 12 m
by som cel byt pri tom tornade
black1011 pred 17 rokmi
keby im tak odisiel motor....asi by aj rucne mastili
frodo99 pred 17 rokmi
keby sa im vtedy prave pokazila lod:D:D
ejoik pred 17 rokmi
muselo im poriadne rednut ked tak uhanali prec :D
smallred pred 17 rokmi
huste, jednoducho nadhera............. (pokial mi to nezrovna chalupu) :D
tigrica pred 17 rokmi
jej chcela by som to vidiet nazivo
brianss pred 17 rokmi
Na ostrove Elba som uz bol ale take tornada som tam nevidel bohuzial
gaaara166 pred 17 rokmi
Ja som videl take mensie v turecku ale nie na vode iba ked bola burka
syrokrem pred 17 rokmi
podobne len mensie a z blizsia som videl v grecku na dovolenke
matthew pred 17 rokmi
Nádhera...