Mám problém s motorom.

Fiat 126 R1Autor: lucasinoo53 321 videní

Fiat s motorom HondaAutor: patrick2448 974 videní

Fiat 126 Abarth s motorom zo Suzuki HayabusaAutor: polymann12 903 videní

Fiat126Autor: mingjurtundrup4 996 videní

Fiat 126 vs. Ford MustangAutor: xeromax14 361 videní

28.5 litrový motor Fiat-u S76 (štart po 100Autor: altermann82 023 videní

Zimný odhŕňačAutor: duri0832 011 videní

Fiat 126 engineAutor: thekd50412 732 videní

Chalani, "maluch" chce pokračovať v pretekoch!Autor: melampyrum28 594 videní

Upravená 126-ka Piotra FilipekaAutor: naceste6 333 videní

Nevadí, máme ešte jeden motor! (USA)Autor: ceculiak20 411 videní

Fiat uno 1,9 tdiAutor: misix56 386 videní

Otáčky motora sa vymkli kontroleAutor: lieskovec188 435 videní
fiatman pred 13 rokmi a 3 m
rozvod........
thekd504 pred 13 rokmi a 5 m
keby to boli silentbloky klepalo by to do kasne a cele auto by sa triaslo...bude to nieco volne mozno vrtula chladenia rozvody asi nie to by robilo vacsi pruser aj so zapalovanim pozri aj drziaky vyfuku ....
hulk5 pred 15 rokmi a 11 m
neviem,mozno silentblok je na hovno,tie gumy tam co znizuju tu rezonanciu
borko123 pred 16 rokmi a 1 m
Skus podotahovat vsetky sroby :)A utesnit plechy v motre,krity,ci nebuchaju o seba .
adko6262 pred 16 rokmi a 5 m
Nevie nikto nejake forum na fiat126 ?
horolezec pred 16 rokmi a 5 m
ja by som povedal, že oprava bude drahšia ako cele auto :P
lqvidol pred 16 rokmi a 7 m
to bude vetrak motora ja som mal už tu čest.
patrick24 pred 16 rokmi a 10 m
ja by som povedal že vybúchané silenbloky.