Mladý Marokánec takto riešil svoju dlhodobú nezamestnanosť. Vyliezol na hlavu sochy Garibaldiho na centrálnej stanici v Neapole a vyhrážal sa, že skočí dolu. Keby nezamestnaní Slováci chceli protestovať podobným spôsobom, museli by si najskôr postaviť veľké sochy národných hrdinov v každom meste sami a aj tak by to extra nezaúčinkovalo.

Aj takto sa na ľade dá zabávať...Autor: dododt9 769 videní

Atmosféra na štadióne - NeapolAutor: themajoxyz52 306 videní

Hlavou proti múruAutor: 33marian336 844 videní

Marek Hamšík gol proti JuventusuAutor: erich9 154 videní

Hamšíkova delovka do siete PalermaAutor: true188226 766 videní

Aj tak sa dá...Autor: kn1gu455 232 videní

Zábava, kultúrny život a alkohol v BratislaveAutor: monsio18 465 videní

Marek Hamšik: Juventus - NeapolAutor: obilnina120 388 videní

AC Milano - Neapol, pred zápasomAutor: viktorca7 927 videní

Aj takto sa dá zabávaťAutor: apac0773 866 videní

AZ kvíz - aj takto sa dá vyhrať :DAutor: fischer24 587 videní

Tekvica na 100 spôsobovAutor: figliar3 228 videní

Marek Hamsik a jeho nova hymna NeapolaAutor: johnny50023 950 videní
ozembuch91 pred 17 rokmi
mohol aspon tych dole pekne oharkat :D
quaresma7 pred 17 rokmi
podla mna to zahral a zobrali ho do Hollywoodu :D
katuska22 pred 17 rokmi
ja viem, ja viem... čo tak zamestnať sa ako samovražedný atentátnik? :-D ,,, to bolo asi sprosté..:-)
supo88 pred 17 rokmi
ale ten popis je troska divny nasi slovaci sa boja protestovat zato cesi idu na protesty ty si za svojim aspon stoja
slayerka pred 17 rokmi
je-bat don ked chce nech si skoci naco ho prehovarat jak panka
tawaress pred 17 rokmi
jak si tam pokojne sedi :D a tale sedi a pozeara :D :D a stale pozera
pisiak pred 17 rokmi
veru riadna socha...:)
tigrica pred 17 rokmi
trochu sa zviditelnil chalan, pochybujem ,ze mu nasli pracu