Reportáž spravodajskej televízie CNN a amatérske zábery zachytávajú posledné sekundy života 26 ročnej Iránčanky Nedy. Projektil milície zasiahol priamo jej srdce. Jej smrť prichádza v čase občianskych nepokojov s výsledkom prezidentských volieb. Na proteste sa zúčastnila s otcom. Ten sa len bezmocne pozeral ako jeho dcéra umiera...

Nepokoje v IráneAutor: kaslemkarmu4 858 videní

Vzdušný útok na Teherán zachytený kamerou vAutor: zurich7 246 videní

Arash - Iran Iran (2006)Autor: world7 315 videní

A aký je teraz život v Iráne?Autor: mg7 770 videní

Talianska reštaurácia v IráneAutor: holan16 859 videní

Lyžovačka v IráneAutor: kalatrava13 186 videní

Explozia v IraneAutor: paul68rageous5 352 videní

Protesty v Iráne sa vymkli spod kontrolyAutor: termix1 825 videní

Viete koľko stojí liter benzínu v Iráne?Autor: zurich17 696 videní

Obrovské protesty v IráneAutor: miloslav81 170 videní

Izraelský historik o Iráne a IzraeliAutor: ardzun753 videní

Irán varuje USA: Čakajú vás ťažké časyAutor: monsio3 101 videní

Bol to jeho posledný let (Teherán)Autor: l3bron23 190 videní
hellworm pred 17 rokmi
ludia v tychto krajinach typu iran, irak afganistan atd. maju najhorsiu mentalitu na svete... su to totalny primitivny fanaticky k*k*ti. Jedine na com im zalezi je nabozensky fanatizmus terorizmus a vselijake obety bohu... retardi...
kgb pred 17 rokmi
nac tam liezla
robertoxxl pred 17 rokmi
podľa mňa za to všetko môže,ten sprostý Bush.hodiť tam atomku a máme pokoj!!!ale ne!!!inak nikto si nevšíma Severnú Kóreu a ich zbrojenie???to bude ešte horšie
axelwers pred 17 rokmi
Pokým sa Irán nezbaví tých zabednených teokratov tak inak tam nebude.
koktvavecsk pred 17 rokmi
do p*** ja by tam hodil jednu malu atmovku a bude dob oha konec vojne
tekla pred 17 rokmi
to neboli ziadny teroristi ale iranske revolucne gardy... cize elitne jednotky iranskej armady
misoo pred 17 rokmi
omg ., kolko krvi nemala sancu ., krute posledne sekundy ,
supo88 pred 17 rokmi
chudak nechcel by som drzat svoju dceru v naruci a este pri tom akoby mi zomierala na rukach:(
pisiak pred 17 rokmi
zwery vyebane....
3xxx pred 17 rokmi
NO HROZNEEEE,,ZA PAR SEKUND JE PO NIECOM CO ZILO 26 ROKOV,,,A PO NIEKOM KTO MAL RODINU A NIEKAM ZAPADA :´(
tigrica pred 17 rokmi
aspon sa uz nebude trapit
subarusti pred 17 rokmi
Už len to že to vysiela CNN.Každá minca má dve strany.
tekla pred 17 rokmi
toto je vlada teroru.. lutujem tych ludi co ziju v tychto zaostalych a primitivnych krajinach... a to sa este ich pan prezident Ahmadinedzad vyhraza svetu... sa len pozrite co robi svojim krajanom.. za posledne dni tam umrelo vela ludi..
zdenkoha pred 17 rokmi
je mi z toho vsetkeho na grc :(