moja a brachova zbran v nespravnych rukach :D

Paintball brutalitaAutor: marlborka2058 277 videní

AirsoftAutor: jolaus32 880 videní

Air - softAutor: hazzer5 090 videní

IPad Air vs Airsoft MP7Autor: bassic3 761 videní

Airsoft v teréneAutor: tigrica18 005 videní

Hardcore paintballAutor: explorer18 645 videní

Paintball DoomAutor: godless614 527 videní

Z denníku airsoftového snipera 2 (AGM L96)Autor: clevo46 138 videní

Pre istotu mu dal poriadnu dávku rovno do tváreAutor: karolko47 625 videní

Airsoft 4Autor: wagabond19 123 videní

Airsoft 3Autor: trackman18 891 videní

Choď tam k tej drevenej stene, obkreslím ťaAutor: godzilla15 425 videní

Dobre zamaskovaný sniper (alebo slepíAutor: keporkai16 015 videní
felix008 pred 14 rokmi a 2 m
si mysli ze je jaky boss ? :D
majcurino pred 14 rokmi a 5 m
Co na video: VYMAZAŤ
dadulino pred 14 rokmi a 10 m
Totálne lamy !!!
crazz pred 15 rokmi
No ja neviem ako vy ale podla mňa za to že majú tepláky nemusia hrať zle všetko zaleží hlavne na taktike ale chcem len jedno vytknúť video je strašne krátke. :)
sebko113456 pred 15 rokmi a 1 m
Ty kokso :o to ste niekoho nezabili? A že to ty si čo? To si angličan alebo francúz lebo divne hovorí sa tam... :D
adammadam pred 15 rokmi a 5 m
debili ved ani vystroj nemaju
rohlik95 pred 15 rokmi a 6 m
trapne... teplakový Kind-Airsoftťáci...
fredo555 pred 15 rokmi a 11 m
:D