9.4.2009 bola potvrdená prvá exkluzívna účasť svetového DJa Carla Coxa oceneného časopisom Mixmag za najlepšieho DJ za posledných 25 rokov! V sobotu 22. augusta vystúpi 46-ročný veterán elektronickej hudby Carl Cox v bratislavskej Sibamac aréne Národného tenisového centra. Muzikant a producent, ktorý sa v roku 1997 vôbec ako prvý dídžej na svete umiestnil na prvom mieste v rebríčku DJ Magazine's Top 100 DJ, začínal s hudobnou produkciu už v polovici osemdesiatych rokov. V roku 1986 sa Carl Cox presťahoval do Brightonu, kde začal hrávať v miestnych kluboch. Známym sa stal v priebehu Summer of Love 1988, kedy ako prvý dídžej začal používať tretí gramofón. Toto video je z akcie Timewarp 2008.

Techno Párty Slovakia 11 - Carl CoxAutor: dzema5 433 videní

Carl Cox Jaguar (Resistance Ibiza)Autor: oldie1 573 videní

Carl Cox - wait for the dropAutor: nok76502 981 videní

Human Traffic 2Autor: budulinek2255 200 videní

Human Traffic 3Autor: budulinek2254 622 videní

Human Traffic 4Autor: budulinek2254 068 videní

Human Traffic 1Autor: budulinek2254 458 videní

NAJLEPší SONG VšETKýCH čIASAutor: budulinek22518 623 videní

Techno pártyAutor: therock50 392 videní

TECHNO SCéNA CZECHOSLOVAKIAAutor: budulinek22511 553 videní

Sven Väth live v Circoloco LimaAutor: elonprask1 050 videní
![EDM - UBUNTU (TRIBAL MIX) [PRECISE_MUSIC]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/213761.jpg)
EDM - UBUNTU (TRIBAL MIX) [PRECISE_MUSIC]Autor: precisemusic1 566 videní

TECHNO SCéNA APOKALYPSAAutor: budulinek22513 207 videní
yoshin255 pred 17 rokmi
mozte si to cele stiahnut na tejto strake..timewarp2008
http://www.ump3.de/audio/timewarp-2008/
funes191 pred 17 rokmi
noooo co preste ktomu viacej dodat :D technoooo 4ewer
nelly2212 pred 17 rokmi
ako sa vola ta skladba co ide na zaciatku
spako333 pred 17 rokmi
ty kks ale to je riadny bumbaj :D ale ide mu to sa mi ta hudba co to vypekawa:D
lojzo pred 17 rokmi
Cierna klobaaska xD..ale ide mu too
jumper pred 17 rokmi
ma niekto tu cast co hra od zacitaku???diky ....
tekla pred 17 rokmi
to je Pan DJ... to je Carl Cox co snupe coks
18eminem pred 17 rokmi
cox ma teda paradne setiky a muziku :) to anoi jeho velmo rad pocuvam
masliak77 pred 17 rokmi
od 4min. riadne daaaaava chlapec to sikovny
simpleb pred 17 rokmi
treba zazit! bol som nanom v brne pred asi 5 rokmi,20 tisic ludi vpekle a pan cox si prisiel v 10 metrovej vyske na vysokozdviznej plosine!!! total vybava !
alouboy pred 17 rokmi
to je pán :)
piha1231 pred 17 rokmi
on je najlepisiii aj s tiestom
patriot pred 17 rokmi
pan DJ
risaceq pred 17 rokmi
parááda proste :)
areva pred 17 rokmi
toto neni moj štýl hudby, ale vela veci sa mi z toho lubi a carl cox je jedna z nich...
tekla pred 17 rokmi
zavidim ludom co tam pojdu bo v tedy idem na svadbuuuuuuuuu ... nieeeee
peter666 pred 17 rokmi
takuto hudbu spravim vo vyrtual dj
fabco pred 17 rokmi
tam musim byt pojde niekto so mnou??????
pikovy2kral pred 17 rokmi
Taak toto je hudbicka...uplne sialena...na vysialenie:D
tj pred 17 rokmi
ako sa volá ten song? :/