Šťastný pretekár

zobraziť viac ↓
ceculiak 19 585 videní

Pretekár, ktorý sa dostal pre vlhkú vozovku do šmyku a následne havaroval, mal riadne šťastie. Riadne sa mu roztriasol hlas.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 18.6.2009 11:27
  • Páči sa: 96% (28 hlasov)
  • Obľúbené: 32
  • Komentárov: 29
  • Dľžka: 1:00
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: pretekár, wrc, do vrchu, havária, osádka, posádka, konár, čelné sklo, šťastie
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (29)
zobraziť viac ↓
  • nana123 pred 13 rokmi a 10 m
    ouuu

  • d4nusko pred 13 rokmi a 12 m
    Opel Astra F

  • flipper661 pred 14 rokmi a 9 m
    chlapik mal tzv centimetrove stastie keby islo to poleno o pre cm viac nabok tak jeden z nich by nemal ruku a viac :(

  • loleec pred 14 rokmi a 11 m
    kokos!!!!!!!!!!!!!!!! to ma poser :D

  • turop pred 15 rokmi a 10 m
    je to kompletne štastie niečo podobne sa mi stalo tiež ked som havaroval...fuuuuuuu

  • mato49 pred 15 rokmi a 10 m
    ty kks to mal ale štastie :D

  • milagros pred 16 rokmi a 5 m
    pár cm dpč :D

  • laxxx pred 16 rokmi a 9 m
    ooooooooooKUR.VA :d

  • aress121 pred 16 rokmi a 10 m
    to mali velke stastie

  • dragonman pred 17 rokmi
    spekla šťastie doslova :) ...... hh po takom zažitku by som nevišiel vonku

  • samoracing pred 17 rokmi
    Tak este jeden =D oooo kua vravel spolujazced =D

  • samoracing pred 17 rokmi
    ale ved mu to aj tak tuklo do prilby ved si este hlavu oohmatal ci je cela =D

  • samoracing pred 17 rokmi
    Teda myslel som to tak že v lese bolo vlhko a na slnku sucho

  • samoracing pred 17 rokmi
    Aká mokrá vozovka čo ?? šak akurát višiel z lesa a tam bolo slnko...to bolo tým že cesta bola suchá ale na gumách mal ešet mokro...a čo ja viem..mohlo za tým byt ovela viac vecí....

  • ovca pred 17 rokmi
    ty kokos sa druhý krát narodili, ja by som sa aj posral

  • axeon pred 17 rokmi
    15 cm a je na druhom svete.

  • korkoro pred 17 rokmi
    :/ :( :§ :B

  • tj pred 17 rokmi
    tak toto už hej, tomu sa fakt hovorí šťastie, keby som bol tým šoférom ja, tak pri mojom šťastí niežeby mi to poleno preletelo cez hlavu ale ešte by sa vrátilo druhý krát :D

  • tigrica pred 17 rokmi
    poliak mal stesti

  • fotograf pred 17 rokmi
    ty kokos ten mal stastie jak hovado, by ho to pekne naspikovalo