Pretekár, ktorý sa dostal pre vlhkú vozovku do šmyku a následne havaroval, mal riadne šťastie. Riadne sa mu roztriasol hlas.

WRC HaváriaAutor: tomas2324 366 videní

Bobby Regester a havária na Pikea PeakAutor: carlson2239 052 videní

Lyžiar Mal šťastný deňAutor: jozo00432 883 videní

Rally Austrália 2018: Hrozivá nehodaAutor: mymo35 074 videní

Zachránili ich zvodidlá (Rally Islas CanariasAutor: uhorkac48 315 videní

Preteky do vrchuAutor: chris0885 093 videní

WRC havárieAutor: buchnad65 480 videní

WRC havárie 2Autor: suky48 381 videní

Pezinská Baba 2Autor: kamilanka5 569 videní

Pezinská Baba 3Autor: kamilanka4 596 videní

Pretekár zrazil koňaAutor: golfoo118 459 videní

Šokujúce wrcAutor: jolaus40 213 videní

Môžete mi prevrátiť auto, rád by somAutor: kobrick14 388 videní
nana123 pred 13 rokmi a 10 m
ouuu
d4nusko pred 13 rokmi a 12 m
Opel Astra F
flipper661 pred 14 rokmi a 9 m
chlapik mal tzv centimetrove stastie keby islo to poleno o pre cm viac nabok tak jeden z nich by nemal ruku a viac :(
loleec pred 14 rokmi a 11 m
kokos!!!!!!!!!!!!!!!! to ma poser :D
turop pred 15 rokmi a 10 m
je to kompletne štastie niečo podobne sa mi stalo tiež ked som havaroval...fuuuuuuu
mato49 pred 15 rokmi a 10 m
ty kks to mal ale štastie :D
milagros pred 16 rokmi a 5 m
pár cm dpč :D
laxxx pred 16 rokmi a 9 m
ooooooooooKUR.VA :d
aress121 pred 16 rokmi a 10 m
to mali velke stastie
dragonman pred 17 rokmi
spekla šťastie doslova :) ...... hh po takom zažitku by som nevišiel vonku
samoracing pred 17 rokmi
Tak este jeden =D oooo kua vravel spolujazced =D
samoracing pred 17 rokmi
ale ved mu to aj tak tuklo do prilby ved si este hlavu oohmatal ci je cela =D
samoracing pred 17 rokmi
Teda myslel som to tak že v lese bolo vlhko a na slnku sucho
samoracing pred 17 rokmi
Aká mokrá vozovka čo ?? šak akurát višiel z lesa a tam bolo slnko...to bolo tým že cesta bola suchá ale na gumách mal ešet mokro...a čo ja viem..mohlo za tým byt ovela viac vecí....
ovca pred 17 rokmi
ty kokos sa druhý krát narodili, ja by som sa aj posral
axeon pred 17 rokmi
15 cm a je na druhom svete.
korkoro pred 17 rokmi
:/ :( :§ :B
tj pred 17 rokmi
tak toto už hej, tomu sa fakt hovorí šťastie, keby som bol tým šoférom ja, tak pri mojom šťastí niežeby mi to poleno preletelo cez hlavu ale ešte by sa vrátilo druhý krát :D
tigrica pred 17 rokmi
poliak mal stesti
fotograf pred 17 rokmi
ty kokos ten mal stastie jak hovado, by ho to pekne naspikovalo