Jeden z najlepsich DJ-ov sveta,sa objavi po 4krat na slovensku, 3 krat vystupoval v Bratislave,tentokrat sa objavi na druhej strane republiky v Kosiciach. 20.6.2009

Kabát - V pekle sudy válej Košice 2011Autor: duri085 725 videní

Daniel Landa Košice 2008/2Autor: duri083 611 videní

Tiesto Košice 2009Autor: kesel4 506 videní

Kabát - Dole v Dole - Košice 2011Autor: duri083 932 videní

50 Cent v Steel AréneAutor: benyxxxx6 995 videní

Dj Tiesto Košice 2009Autor: duri084 926 videní

50 Cent v KošiciachAutor: benyxxxx8 108 videní

Daniel Landa Košice 2008Autor: duri084 355 videní

50 Cent na SlovenskuAutor: benyxxxx7 944 videní

10 rokov U.S.SteelAutor: patricius9992 985 videní

Freestyle Motocross 2008 Autor: meeme7 009 videní

Kabat - Kdeco nám zachutná Košice 2011 Autor: duri086 085 videní

Lenny Kravitz Steel Arena 2009Autor: lazo4 121 videní
palkisacik pred 16 rokmi
Najlepsia jeho show bola v roku 2000...
supo88 pred 16 rokmi a 10 m
moj naj dj aj ked som sam dj marti van mel chcem sa snim stretnut
stalker pred 17 rokmi
STRAšNE SUPER BOLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
fiction11 pred 17 rokmi
newie niekto jak sa vola posledna pesnika ????????... zacina na (3:52) diky
tomko pred 17 rokmi
kto je Dj tiesto ??
nikis pred 17 rokmi
diky moc za video Tiesto je king..skoda ze tam nejdem :(