Oheň je zlý! To sú slová chlapca po tom, čo sa pokúšal zahrať na živú sviečku so všetkým, čo k tomu patrí.

Idiot sa zahráva z ohňomAutor: blister3314 358 videní

Asi im nikto nepovedal, že s ohňom sa netrebaAutor: buchnad14 326 videní

Nechaj ho, veď má azbestovú hruď!Autor: pelargonium16 374 videní

A bolo ti to treba, vymýšľať s ohňom?Autor: kalatrava11 999 videní

Keď sprostosť bolíAutor: che43 405 videní

Skejťák sa naučil, že zahrávať sa s ohňomAutor: kobrick13 426 videní

Macher s ohňomAutor: golfoo110 717 videní

Hra z ohňom.Autor: sihoksc6 637 videní

Keď sprostosť kvitneAutor: th0r76 681 videní

Hra s ohňom 3Autor: undertaker9514 492 videní

Skateboarding s ohňomAutor: peter6910 225 videní

Z denníka nádejného podpaľačaAutor: bosstonmarsden15 744 videní

Ghostrider na skateboardeAutor: noone12 218 videní
ciganik2580 pred 11 rokmi a 2 m
druhi krat sa mozes hrat z mojmy vajcamy
jarozmi pred 12 rokmi a 5 m
oheň nieje zlý, ak vieš s ním narábať, ale ty si idiot
misssssko pred 13 rokmi a 11 m
Ved to je ludkovia Fejk , ved to nieje naozaj pozrite na tu kvalitu ohna
dsldsl pred 14 rokmi
Ešte takych 5 miliard debilov a mame vyhrane.......
................................................................GYPSY
asteroid pred 14 rokmi a 4 m
Nemali ho uhasiť bolo by o jedneho debila menej.
axelwers pred 14 rokmi a 9 m
Nerozumiem prečo sa niektorí ľudia tak radi hrajú na debilov.
skillah pred 14 rokmi a 11 m
0:24 nehovori tam cigan cigan :D
geco1234 pred 15 rokmi a 6 m
načo... načo to robil????
michta pred 15 rokmi a 6 m
Made in USA :)
lamax pred 16 rokmi a 6 m
Vy ste ale Blbý nevidíte že ten ohen je neaky čudný ? ano je lebo on nehorel ohen bol upravený na počitačovom neakom Movie Photo maker alebo čo skuste sa pozerat na real ohen a nie na počitačove efekty.
ajkraken pred 16 rokmi a 9 m
total magor
123valo pred 16 rokmi a 11 m
tam mu treba chujo
peki28 pred 16 rokmi a 11 m
Fire Man in akcion:D:D:D:D
hendo pred 16 rokmi a 11 m
oničom.. ani zhoreť poriadne nevie :D
kgb pred 17 rokmi
bysom ho hasil benzinom
funes191 pred 17 rokmi
aaale sak to iste bol niaki blbi rocker xD
lejd000 pred 17 rokmi
flambovany baban
tomassunrise pred 17 rokmi
ked si blbyyyyyyyy
konik pred 17 rokmi
vôbec ťa nelutuje chlapče
gecko pred 17 rokmi
niektori ludia si ani nezasluzia byt zdravi