no apache,jeho sila!

AH - 64 Apache - bojove zaberyAutor: paradajka223 752 videní

Apache - kompilácie z Iraku Autor: volcan08 782 videní

Apache - eliminácia teroristov 1Autor: volcano19 479 videní

Apache v akciiAutor: pjotr26 198 videní

Apache - zásah raketou AGM-114 HellfireAutor: volcan026 787 videní

Apache - M230 30mm vs talibanciAutor: volcan020 288 videní

Apache - M230 30mmAutor: volcan018 949 videní

Apache - Team wolfpack !Autor: volcan07 563 videní

Apache vs militantiAutor: volcan011 266 videní

Eliminacia teroristov - niake zostrihyAutor: volcan010 998 videní

AH - 64 Apache: Akcia v AfganistaneAutor: vindiesel12 377 videní

Apache - eliminácia teroristov 2Autor: volcano10 627 videní

Apaches mortar team 2Autor: volcan06 769 videní
prorok pred 15 rokmi a 10 m
No Usa propaganda. Všetci ste tu zhypnotizovaní usa propagandou toho vášho aach-64 dá dole aj prvá Mi-24 nie to nové Mi-35 Mi-28 Ka-50 a Ka-52.
1usmc pred 15 rokmi a 11 m
v tomto videu nie len Apache :D ... ved to video je zamerané na viacero zložiek armády..ved tam sú aj prepravné helikoptéry a takisto aj PREDATORa tam vidím ...
tomeso pred 16 rokmi a 6 m
tak ukazuju tu americano ako velkich hrdinov fu super ale oni su hrdinovia vizibijaju polku japonska v 2 svetov miesaju sa k vietnamcom kto vie naco a teraz sem sa miesaju naco vdaka nim si to len zhorsuje ale kebi ze tam neni ropa tak nic nerobia
psickar pred 16 rokmi a 9 m
ako sa vola ten song???
usaarmy pred 16 rokmi a 11 m
apache je lepsi ako kamov
sucii pred 16 rokmi a 12 m
proste Apache je apachanic ine :D ze VOLCANO :D
majo3253 pred 17 rokmi
asi ste este nevideli KA 50 oproti tomu je apache nic
koktvavecsk pred 17 rokmi
serte nato apache 4ever
polex pred 17 rokmi
jj technYka...dalsi slovak ako repa