Model F700 je označený ako výskumné auto a dá sa predpokladať, že je to základ ďalšej generácie S triedy. Na tomto automobile je všetko impozantné, ale motor je doslova revolučný. Je to takmer dokonalá kombinácia ekológie a výkonu a dá sa očakávať, že tento model spôsobí na poli spaľovacích motorov revolúciu. V stručnosti, motor má zdvihový objem 1.8 litra, štyri valce a spaľuje benzín. Koncept F700 je založený na základne triedy S, čo znamená že je skutočne rozmerný. Je ešte o kúsok dlhší, ako S Class. Ale dynamika, ktorú tento motor poskytuje tak veľkému autu, je skutočne impozantná. Zrýchlenie z 0-100 km/h automobil zvládne za skvelých 7.5 sekundy a má výkon 238 koní. Je teda plne porovnateľný s motorom 3.5 V6. Pravé zadné dvere sa otvárajú proti predným a pravé zadné sedadlo sa dá otočiť proti smeru jazdy. Takže si budete pripadat ako v londýnskom taxi, len bez hlúpej konverzácie a v trochu väčšom luxuse. Nájdete tu napríklad veľký LCD televízor. Palubná doska je svojou veľkosťou tiež trochu prehnaná, ale plne funkčná a účelná. Nájdete ešte na nej množstvo ďalších inteligentných technológiíako je napríklad skener, ktorý sníma povrch vozovky a podľa toho nastavuje hydraulické tlmiče.

Blesková akcelerácia Mercedesu Benz SLS AMGAutor: michal435531 140 videní

Mercedes-Benz Ocean DriveAutor: buchnad12 615 videní

Mercedes-Benz AMG Vision Gran TurismoAutor: wilonator37 601 videní

Mercedes Benz - KompiláciaAutor: cars4ever2 200 videní

Mercedes - Benz E63 AMG - MilujemAuta.skAutor: milujemautask12 540 videní

Vývoj automobilov Mercedes-BenzAutor: june20 333 videní

Autonómne auto od Mercedes - Benz model E - classAutor: henrich1864 025 videní

Mercedes - Benz E - GuardAutor: mirko926 753 videní

Top Gear USA - Mercedes - Benz SLS AMGAutor: ejosr18 510 videní

Budúcnosť podľa MercedesuAutor: cobra994 467 videní

MERCEDES BENZ TRIEDY S W222 2014Autor: markusferrari4 273 videní

Nový netradičný model MercedesAutor: tegernako3961 548 videní

Mercedes-Benz ML 63 AMG / fb: Dano & AMGAutor: milujemautask4 515 videní
turtle pred 15 rokmi a 9 m
Potrebujem auto ktore ma odvezie s bodu A do bodu B a nie byt na kolesach
johnyy23 pred 15 rokmi a 9 m
neviem čo to stojí ale nedal by som zato ani cent, strašne špatné auto hlavne exteriér
foma14 pred 15 rokmi a 9 m
otraaas
isors pred 15 rokmi a 10 m
takto radsej novu audi a8
pixxxo pred 15 rokmi a 10 m
takeho domaceho maznacika by som chcel :D ...
juza9969 pred 15 rokmi a 10 m
a zachod by sa tam nenasiel :D pekne ale inac by som ho nechcel
landcruiser pred 15 rokmi a 10 m
toto je len concept,nikdy sa nebude vyrábať
bob1k pred 15 rokmi a 11 m
kua ale fest skaredy je....ale vybava je ozaj top :)
peachiak pred 16 rokmi a 4 m
Co sa rozculujete jak vyzera a pod kecy :) .....sak je to len funkcny prototyp vyuzivajuci veci ktore sa budu pouzivat a nie jak vseci co vymyslia pekny model a v zivote nic z jeho interieru a techniky sa nepouzije v seriovej vyrobe :) .....toto je len priklad ako moze vyzerat limuzina blizkej buducnosti ;)...mercedes si moze dovolit experimentovat :P ostatni nato nemaju :D
kleky pred 16 rokmi a 9 m
interier celkom ujde ale keby som bol milionar tak si radsej maybach kupim aj to auto sa mi viacej paci
korkoro pred 17 rokmi
:-(
frenki8 pred 17 rokmi
celkom sa my pacilo kim som nezbadal ten zadok to je uplni HUMUS
kurtik pred 17 rokmi
Iba 4 valce a 1,8 litrový motor? To je z kosačky, či čo? :D
lacii23 pred 17 rokmi
je to strasne skarede auto
drozdo pred 17 rokmi
hnusnejšie auto uz ani nemohli vyrobit...
suli pred 17 rokmi
noo tak tam nahle zrusit elektronyku neotvorim ani dvere stacili mi teras co su mercedesi aj posuvanie sedadiel bolo elektronicke skoro ma prekotilo :D
micicici pred 17 rokmi
Dialši šrot od Mercedesu a vypada to ted no grc a to ich super zrychlenie 7,5 s :D akurat tak pre bohatych a aj tak onicem auto
sisus pred 17 rokmi
nooooo pekné. može byt.
yoshin255 pred 17 rokmi
hmmm možno navrhnem mojmu švagrovi nech si ju kúpy, ale ako tak kukam je to vazne pecka, lenze mi trochu vadí ten zadok auta a kufor, je akosi maly v pomere k autu ako takemu, patrilo by sa mi trochu do širky viac, lebo predná maska je bombovo velká a impozantná. A to vnútro..hmm..krása a HI-TECH technologie v jednom.
matthew pred 17 rokmi
To už je pre trochu bohatejších ľudí. :D