Situácia ako z kreslenej rozprávky. Chlapíkovi explodovala puška pri love na vysokú zver.

Doma vyrobená brokovnicaAutor: scafo50 070 videní

Nočná mora každého poľovníkaAutor: mieschocker24 270 videní

Daj aj mne vystreliť z tej brokovničky!Autor: kaligula17 646 videní

Streľba z rôznych zbraní (POV)Autor: bambin0048 189 videní

Chcel sa pochváliť svojou podomácky vyrobenouAutor: baltazarq25 461 videní

Ryby sa brokovnicou nelovia!Autor: karolko20 576 videní

Nebezpečná brokovnicaAutor: sonyerikk67 582 videní

Rýchlopalná brokovnicaAutor: jolaus46 332 videní

Dragunov - odstreľovačská puškaAutor: explorer45 678 videní

Streľba zo zbraní - TrikyAutor: bambin0012 616 videní

Dokument OdstrelovačAutor: 11renegade1121 811 videní

Ruky preč od zbraníAutor: tigrica123 341 videní

15 Najhlúpejších typov strelivaAutor: kotand7 684 videní
vlkdivoky pred 13 rokmi
Zrazu aký stojan na foťak :)
2sphere pred 13 rokmi a 1 m
Americka kvalita.
Niet nad AK zbrane:-)
kubi255 pred 14 rokmi a 1 m
rozhodne môže byť rad že mu nemrdol uzaver do gebule
vlc pred 15 rokmi a 2 m
a trafil??? :D
xxxxkristianxxxx pred 15 rokmi a 3 m
made in rosip sa :Dno kvalita super :D
boxy272 pred 15 rokmi a 4 m
bez toho "O máj gád" to proste neide
geso pred 15 rokmi a 5 m
toto sa moze stat velmi lahko - stane sa to ak mate hlaven pripchatu bud snehom alebo hlinou a vystreli sa
filipsss pred 15 rokmi a 6 m
FAIL
kathandus pred 15 rokmi a 10 m
haha este stastie ze sa mu nic nestalo :)
majo792 pred 15 rokmi a 11 m
podla mna ju nepucoval
2maminas pred 16 rokmi
a trafil cosi ci hej? :D
biolit pred 16 rokmi
a odkial mate ze to je sport ? este to by som chcel vedet ?
benosro pred 16 rokmi a 6 m
no tak toto je dobre taky co sa nudia idu do lesa a vrazdia zo zabavy zveri nevravim ze kazdy hned striela ale takycho nenavidim
viky77 pred 16 rokmi a 8 m
ty asi aj si kreten:D ale mas pravdu krasny sport fakt:D
wolfdenis pred 16 rokmi a 10 m
staci,ze sa mu do hlavne dostala zemina,alebo nieco podobne a jeto!
tino262 pred 16 rokmi a 10 m
zdechnemm :D:D:D
mysiak757 pred 16 rokmi a 11 m
kvalita ma znacku Balla :-DDD
wewina pred 17 rokmi
kksss dpc to e silaaa omg
kajusshka pred 17 rokmi
Cawte, prosim okomentujte video z nazvom anima libera tanec..nutne potrebujem komenty aby som vdela co zlepsovat ;) Dakujem Vám :)
17miky pred 17 rokmi
asi meliško zabudol že tam dal cibulu a vidiťe čo sa stalo