Bublina, ktorá tak ľahko nepukne, skôr vás popáli, ak ju zle nasmerujete.

Z CD-čka vyrobil kondómAutor: brekeke36 233 videní

CD/DVD zbraňAutor: tomino137 136 videní

Malý bublifukAutor: katka18 186 videní

Živý bublifukAutor: speed18 354 videní

Ako vyrobiť „väzeňský“ zapaľovačAutor: ruzovykacer43 394 videní

Ako správne vymazať dáta z CD/DVDAutor: baro2026 822 videní

Živý bublifuk (paródia?):DAutor: benji4 777 videní

A čo budeme robiť vonku, keď je taká kosa?Autor: plyncezna6 781 videní

Mačka sa ocitla v bublineAutor: tchoroid13 859 videní

Štence a plastová fľaškaAutor: moriak5 038 videní

Ako odstrániť škrabance na CD alebo DVDAutor: jakubek35 120 videní

Pes vs. CD-ROMkaAutor: katka38 727 videní

Napaľovanie dvdAutor: napalsk9 464 videní
mito112 pred 13 rokmi a 10 m
kks iná kvalita :D
erikatigrica pred 14 rokmi a 2 m
haluz :D
dano2109 pred 14 rokmi a 11 m
som to skusal nefunguje to
nex pred 15 rokmi a 4 m
Kondom len vacsi:DDD
ejosr pred 15 rokmi a 5 m
Oni maju nejake nekvalitne:D tie pod CDčka, mne to nešlo:D
psychopath pred 16 rokmi a 9 m
mne to vyslo ale ked otvoris obal od dvd a pod dvd-ckami je take ako ochranne priesvitne cd a natom mi to vyslo....
valentinko1 pred 17 rokmi
nazdar ide to len to treba riadne nahriat a napr na normalnom CD to treba nahrievat z tej strany tam kde je tá strieborná folia a cakat zozaciatku to zacne robit bublinky a potom to zacne preskat tá folia ked to zacne praskat tak vtedy treba do toho fuknut a stane sa to isté ako na vydeu ale mne sa to podarilo len vo velkosti cca 5 cm nie také velké ako jej
sfinks pred 17 rokmi
skusil som aj s normalnym cd s potlacou a ide to :)
sfinks pred 17 rokmi
Vyskusal som ... najprv sa nedarilo ked som prisiel na to ako ... ale uz viem ako na to a ide to :) takze horsa do toho ... a pouzil som to priesvitne CD co sa dava pod CD ci DVD aby sa nepokriabali to tej tuby ci ak osa to vola ;)
fantomas7892 pred 17 rokmi
idem hned viskusat
lukasio7 pred 17 rokmi
Mik Cusik takovy grupec ste jeste nevideli kuknete . . . http://egzem.cz/index.php?k=1430
pazopazo21 pred 17 rokmi
Ak to funguje je to haluz .... skúsim a zreferujem :-D
marco36 pred 17 rokmi
to je tusim cd obal co je na vrchu
darthvader pred 17 rokmi
z coho to urobila ?
tigrica pred 17 rokmi
pekny balon,uz vidim ako to vsetci skusaju doma :D
palo1128 pred 17 rokmi
Super funguje to
joefff pred 17 rokmi
jak ich to aj mohlo napadnut
pisiak pred 17 rokmi
to bolo to priesvitne ochrane cedecko co sa dava na spodok toho stlpika...
strelec pred 17 rokmi
tak to to určite vyskúšam
mrtee pred 17 rokmi
to co bolo, cd-cko?