Pink Floyd - je britská skupina ktorá vznikla v roku 1965. Je považovaná za priekopníka psychedelického a progresívneho rocku. Skupina je známa svojími experimentami so zvukom,koncepčne ladenými hudobnými projektami, zaujímavými obalmi albumov a pompéznymi živými vystúpeniami.

Pink Floyd - High Hopes - D.VideosAutor: ozzy792 064 videní

Pink Floyd - Waiting For The WormsAutor: nevada5 333 videní

Pink Floyd - In the fleshAutor: nevada4 848 videní

Pink Floyd - Another Brick in the WallAutor: wolf4530 117 videní

Pink Floyd - Run Like HellAutor: nevada3 682 videní

Pink Floyd - Astronomy DominéAutor: nevada2 658 videní

Pink Floyd - MotherAutor: nevada3 598 videní

Pink Floyd - TimeAutor: nevada5 967 videní

Pink Floyd - Outside The WallAutor: nevada3 143 videní

Pink Floyd - Have a CigarAutor: nevada4 572 videní

Pink Floyd - Speak to Me/BreatheAutor: nevada4 505 videní

Kodaline - High HopesAutor: elpitooo3 520 videní

Pink Floyd - MaroonedAutor: nevada4 175 videní
zaxs1 pred 12 rokmi a 7 m
uzasny song..... vzdy si ho rad vypocujem
truman84 pred 13 rokmi a 3 m
4:52 taka bota je na namesti v Partizanskom
truman84 pred 13 rokmi a 3 m
Hentak ficim na bícykli domov z roboty
cupakabra28 pred 13 rokmi a 5 m
úžasná.. patrí medzi moje najobľúbenejšie od pink floydu :)
milino pred 13 rokmi a 6 m
moja najoblubenejšia pesnička :) najkrajšie je to solo na konci to ma vždy dostane :)
tojevprdeli pred 13 rokmi a 7 m
úžasná hudba!
frenkybilboa pred 14 rokmi a 10 m
bol to génius čo vymyslel choreografiu k tomúto klipu
kostra99 pred 15 rokmi a 1 m
Toto je hudba,stary pani rockove legendy...Legenda ktory nezanikne,kto si o 2O rokov spomenie na GreenDay,NightWish atd...ale PinkFloyd,Queen,Rolling Stones,AC/DC,Black Sabbath atd....tych si zapamata kazdy...toto je zaklad muziky.
koso134 pred 16 rokmi
pri tejto pesnicke sa mi tlacia slzy do oci
smolvil88 pred 16 rokmi
http://www.youtube.com/watch?v=YQWszrZHBPI&feature=related
kissboy pred 16 rokmi a 1 m
To solo je kurewsky dobré celá pieseň je bombová...***** Ale troška desivý klip taký na psychiku:D
mcwey pred 16 rokmi a 1 m
nadherna pesnicka...
14dudu pred 16 rokmi a 9 m
something special:D
emka pred 16 rokmi a 9 m
mikimause999 plne s tebou súhlasím,píšeš aj za mňa.
metallista pred 16 rokmi a 9 m
je to dobre ale od nightwishu lepsie
stanek pred 17 rokmi
ukludnujuca pesnicka
mikimause999 pred 17 rokmi
hudba mojej mladosti. vynikajuca.
numbnomad pred 17 rokmi
odporučam si pozret preklad tejto skladby je fakt užasny
riki pred 17 rokmi
pink floyd je proste výnimočná skupina...
phanatic pred 17 rokmi
milujem tuto pesnicku :)