Tak to čo zachytila kamera na tomto videu, je neuveriteľné.

Skoro ho prešiel vlak!Autor: demonoid62 525 videní

Muž chcel vystúpiť z vlaku na stanici, kdeAutor: bbkraj12 284 videní

Klement nevedel?Autor: bosstonmarsden25 964 videní

RýchlikAutor: suky33 914 videní

Rýchlik prechádza MelčicamiAutor: persingacik11 388 videní

Niet sa kam ponáhľať! (Brazília)Autor: lezak60044 765 videní

Vlak vs vlakAutor: henrich18612 335 videní

Rýchlik 602 Čingov vchádza a odchádza z TNAutor: persingacik4 953 videní

Rýchlik 602 Čingov opúšťa TnAutor: persingacik8 193 videní

VlakAutor: martan9876544 261 videní

Rýchlik 603 Čingov opúšťa TrenčínAutor: persingacik5 835 videní

Zrážka s vlakomAutor: noone21 409 videní

Keď je cyklista totálny IDIOTAutor: loktibrada35 922 videní
xixinka pred 13 rokmi a 1 m
čo je na tom také strašne neuveritelné? no lahol si na kolajnice a vlak prešiel nad ním... vualááá záhada je vyriešené
P.S - pre dalšie vyriešenie neuveritelnýhc záhad tejto zeme ma prosím kontaktujte.... ;)
majo3991 pred 14 rokmi a 11 m
1* magor..
brumik22 pred 15 rokmi a 7 m
sak sa mu nic nestalo xD
619mexikan619 pred 15 rokmi a 9 m
bod za odvahu
eso16 pred 16 rokmi a 3 m
co si tie zelene kruhy ?
spacecowboy pred 16 rokmi a 6 m
V RUSKU SA HENTAK DETI HRAJU
sp0nk4 pred 16 rokmi a 7 m
chcel by som vidiet toho typka keby tam zo spodu nieco trcalo....
sp0nk4 pred 16 rokmi a 7 m
:D tomu neverim.... muselo ho to vtiahnut ci nie.??? sak tlak..
darkfox pred 16 rokmi a 8 m
velke prd sa stane..ked si clovek lahne medzi kolajnice tak nieje vyssie ako prejazd cez kolaje..cize logicky z toho vyplyva ze nic nemoze byt take co by cloveka zdraplo ani tie haky..lenze zase je rozdiel ekd si ta lahne 200 kilovy ujo a 80 kilovy :D..ale toto nieje nicc hrozne..pokial sa dobre chytis tak neije sa coho bat..okrem policcajtov potom :D
xmotos125 pred 16 rokmi a 9 m
a mne kazdy hovori ze ked si lahnem medzi kolajnice a prejde vlak ze to neprezijem....
saamienss pred 16 rokmi a 10 m
ci nebol aj nahodov nabumbany:D bo sa tackal tam aj s5....
metrix77 pred 16 rokmi a 10 m
mozno mu aj zalahlo v usiech vet uz len ket brzdi vlak na stanici no ta jaky je hluk ale preco asi robia tote dreva na kolajniciach take prehnute Z BEZBECNOSTNYCH DOVODOV :-D
metrix77 pred 16 rokmi a 10 m
mozno mali dajaku stavku
michaeljackson pred 16 rokmi a 11 m
trochu mimo ale prežil.. :D
kgb pred 17 rokmi
a je hluchy
gecko pred 17 rokmi
asi samovrah, ktory si to v poslednom zlomku sekundy rozmyslel.
roubi pred 17 rokmi
čo je na tom neuveritelnee :DD ?? toto sme robili ako 10 roční pri nakladnych vlakoch v smere KE-Margecany
eeeemi pred 17 rokmi
to neni možne aby sa mu nič nestalo....
yoshin255 pred 17 rokmi
akoze stalo sa mu nieco ???
fenomen22 pred 17 rokmi
ale asi mu odkrojilo ruku ... aj kar