Tak na toto by ma nenahovoril nikto, ja týchto mladých už asi nepochopím.

Trial BikeAutor: endles25 448 videní

Trial BIKE MongyAutor: halkeey7 497 videní

Prekliate zábradlieAutor: benyxxxxx21 444 videní

Bike Trial v ÚvalechAutor: filmlan3 330 videní

FIM Trial World ChampionshipAutor: bambin003 552 videní

Cyklista vs premávkaAutor: rohlik0074 494 videní

Cyklistika LEVEL Superman!Autor: l3bron42 041 videní

Riziko cyklistikyAutor: vycapnik33 626 videní

Ranná cyklistika zaplaveným ZvolenomAutor: bbkraj16 016 videní

BikrosAutor: frbiker4 237 videní

Bike KamenecAutor: regge8 733 videní

Cyklista vs. kamionistaAutor: benyxxxxx26 959 videní

Cyklista nabúra do autaAutor: golfoo124 639 videní
david13 pred 15 rokmi a 4 m
porad bi tak padol :D
margotas pred 15 rokmi a 10 m
ma talent:)
dadobacil pred 15 rokmi a 11 m
debilt am je Cyklist I ka nie ciklistka :D
123valo pred 16 rokmi a 11 m
sak by spadla do vody
scooty pred 17 rokmi
na bmx bz to bola ina haluy
palchen pred 17 rokmi
pohoda
suli pred 17 rokmi
cel by som vidiet ci by bol taky macher keby padol do vody
sisus pred 17 rokmi a 1 m
tak keby som tam vydela moju dcéru, asi by som v sekunde ošedivela!!!
sirka pred 17 rokmi a 1 m
ne ne ne ja by som mu dal most nad dialnicou hned by si to rozmyslel ;)
tigrica pred 17 rokmi a 1 m
a kde ma koleso? :D
tino8 pred 17 rokmi a 1 m
Zajimalo bi ma ako visiel na ten most s tim bicyklom.
ewent pred 17 rokmi a 1 m
to je jedno hlavné je, že dnes sme získali 2 zlaté!...a ešte Martikán pojde :)
pali87 pred 17 rokmi a 1 m
no tak uz to musi mat dobre namakane aby sa odvazil vyjst na zabradlie mosta, proste adrenalin je adrenalin :)
aproximos pred 17 rokmi a 1 m
ja som mlady a tiez to nechapem :)
kacodev1l pred 17 rokmi a 1 m
ale treba uznať že chalan je dobri
casias pred 17 rokmi a 1 m
Keď som bol mladší robil som podobné ale ľahšie hovadiny. Nebol to most ale asi 1m vysoký múrik, asi 3x širší a prechádzal som ho na zadnom. Pár krát som ho prešiel potom tam niekto navaril na každý meter kusy železa:D
4l73rn473 pred 17 rokmi a 1 m
a my mladý zase nebudeme chápať našich mladých :D to tak bude vždy ;)
lpedro pred 17 rokmi a 1 m
ty vole ja bich to kolo ani nechcel videt
spown pred 17 rokmi a 1 m
co je na tom nepochopitelne ? Tvrdy trening a uz je to pre neho ako chodza po chodniku ...