Skutočná rally, v ktorej jazdili najsilnejšie a najrýchlejšie vozidlá v histórii rally a ovládali ich tí najväčší frajeri za volantom...

Jazdci WRCAutor: wrc6 475 videní

Koniec rally skupiny BAutor: wrc5 451 videní

Tragédia - Rally Portugalska 1986Autor: wrc12 135 videní

WRC 5Autor: theboss10 617 videní

História svetového rally motoršportuAutor: wrc39 582 videní

WRC RALLYAutor: obrik15127 439 videní

Rally wrc crash mixAutor: srandujem15 762 videní

WRC Rally FinlandAutor: duri0810 242 videní

WRC 2010Autor: sudden305 063 videní

WRC rally PolandAutor: wrc7 317 videní

WRC - RallyAutor: duri088 027 videní

Rally - WRC CrashAutor: duri0822 956 videní

Rally ChinaAutor: spore66618 701 videní
bum1 pred 13 rokmi a 8 m
nádherna nostalgia ,na dokonalu techniku,skvelých jazdcov a výbornu atmosféru, skupina B bola a bude stále to najlepšie čo kedy bolo.....
lucas7723 pred 14 rokmi a 10 m
teraz take audi s4 ma pech...
axell pred 15 rokmi
može sem niekto hodit nejaky popis čo je to za audinka kolko to ma koni kolko valcov.... vopred diky, dost ma to zaujima
palino369 pred 15 rokmi a 2 m
perfektne vydeo :)
sergio pred 15 rokmi a 3 m
ani ta pežotka nebola zla
brooklyn141 pred 15 rokmi a 10 m
037 pojde teraz na barumke
foma14 pred 16 rokmi a 1 m
jednoznačne audi quattro :) to je proste delo ne každy vie na takom stroji jazdit´
vspec pred 16 rokmi a 5 m
riadit deltu s4 nevie kazdy rally jazdec ale ani robit presne drifty.
kvalitu jazdcou triedy b v dnesnej dobe dosiahne minimum jazdcou.
d4nusko pred 16 rokmi a 6 m
neuveritelne toto su talenty a nie Ken Block ktori sa machri ze vie dat drift :) toto bi Ken nedokazal aspon podla mna :) a tie auta no coment :) tu boli fakt talenty :) medzi tych ludi sa prejkluckovat :)
cicokx250 pred 16 rokmi a 6 m
mal som tu cest byt majitelom LAncie Delta HF Itegrale.To si neviete predstavit co to auto dokazalo.Strasne veci.Ale auto tohto druhu neni na nase cesty.verzia silne rychle a lahke neni moc dobra pre obycajne jazdenie.kto sa na tom vozil vie o com hovorim
wrc pred 16 rokmi a 7 m
Lancia (L) srdcovka
fabco pred 16 rokmi a 8 m
ty ludia su ale jeeebnuty:(
laxxx pred 16 rokmi a 9 m
de stiahnem to video??
laxxx pred 16 rokmi a 10 m
ale lancia je lepsia
laxxx pred 16 rokmi a 10 m
keby to obnovili znova bol by som rád ale audi naj
zahareko pred 16 rokmi a 11 m
tak toto hej moja oblubena je lancia....ale vsatky suu to ppc auta..skoda ze ich zrusili velmi rad by som to kcel vidiet nazivo:))
pepo77 pred 17 rokmi
R.I.P. group B :(
okoko pred 17 rokmi
Jj hustota najhrubsieho zrna
giacomo pred 17 rokmi
Ale dobre ze zrusili skupinu "B"... ved v tych casom v tejto skupine zahynulo vyse 100 jazdcov...a dovod bol jednoznacny...privelka rychlost a sila...a teraz aj rally zavody pre divakov su ovela bezpecnejsie...su presne "safety area" bezpec. zony, kde mozu ludia a organizatori stat...
Ale aj tak...klobuk dole pred tymi, ktori jazdili, prezili a zvitazili...
51matty51 pred 17 rokmi a 1 m
treba si drzat respekt pred takymi ludmi