Pri tejto situácii si už chlapček asi uvedomil, že bežať strmhlav so zaviazanými očami je hlúposť ...

Ach tá moja gebuľa...Autor: tozobor16 837 videní

Slepá baba na ázijský spôsob (pasce na myšiAutor: kalatrava5 139 videní

"Čuvaj", horí ti hlavaAutor: boomer22 519 videní

Cyriak a jeho halloweensky "kostým"Autor: peros25 517 videní

Už rozmýšľali o amputácii (Thajsko)Autor: arectorpili29 999 videní

Kto má tvrdšiu hlavu?Autor: daturametel37 627 videní

Tvrda hlavicka nasho malickaAutor: kpone2 859 videní

Som sa nemal tešiť?Autor: fratlik17 518 videní

Chlapček a smutná pesničkaAutor: v4v48 918 videní

Prečo malé deti hrešiaAutor: dvd268 432 videní

Coolový chlapčekAutor: benyxxxxx76 086 videní

Strach z neznámaAutor: katka35 592 videní

Vlasáčove trikyAutor: mrtee19 725 videní
xixinka pred 14 rokmi a 10 m
ako názov že slepá baba a v popise ýe chlapček si uvedomil :D
vikuss pred 15 rokmi
ja som sa kvalitne zabavila
makro pred 15 rokmi
No reakcia deti ktore sa mu skodoradostne smeju je zarazajuca.
tymco pred 15 rokmi
Mu treba na WC a oni mu ešte oči zaviažu :D
petko08 pred 15 rokmi a 2 m
:( :D
funnky789 pred 15 rokmi a 3 m
HAHA aka skodoradost :D
misto7 pred 15 rokmi a 3 m
jajj ja nemozem z toho videa ako uz narazil do steny a kam sa vlastne tak rozbehol :D
13domca13 pred 15 rokmi a 3 m
chúda malé oni sa tam smejú a on plače
alternative pred 15 rokmi a 3 m
Kazdy sa uci na vlastnych chybach
pawliee pred 15 rokmi a 4 m
nech plače keď je blbý :D
dano1k pred 15 rokmi a 7 m
tomu sa hovori akcia a nasledna reakcia :D xD
ddovo pred 15 rokmi a 7 m
preto sa to ma hrat vonku :D
jebbareee pred 15 rokmi a 7 m
Popis 5* :) :D
14pata144 pred 15 rokmi a 8 m
ale to roztúroval :D šak ho ani netočili, čo nevedel že je tam stena? :D:D
lucia613 pred 15 rokmi a 9 m
no ja ked som hrala slepu babu tak okrem tohto ma kopali este do hlavy tak toto bol slaby odvar
vikusiq11 pred 15 rokmi a 11 m
este nee aby k nemu išli a dali mu to dole z hlavy ( tuu šatku) nee rehotajuu sa :D :D :D postihnuty amici :D :D :D
andrejko1478 pred 16 rokmi
ale ne aby si to dal dole :D :D
kajco pred 16 rokmi a 2 m
ja nemozem :D:D:D
punk142 pred 16 rokmi a 2 m
Amici su ebnuty
draconian pred 16 rokmi a 3 m
no