Prvomájová pieseň z čias socializmu. Kto z vás si ju pamätá?

Pionierska lastovička (1983)Autor: lindaarden15 923 videní

Čumbulák zo Zlatej Brány (ČSSR - 1985)Autor: noone48 391 videní

Spomienka na socializmus 2Autor: klenot31 267 videní

Spomienka na socializmusAutor: klenot52 255 videní

SocializmusAutor: tomik007200719 585 videní

Spomienka na socializmus 3Autor: klenot34 517 videní

ČSSR Army Hell MarchAutor: xgf9 900 videní

Okupacia ČeskoSlovenska 1968Autor: lucasinoo6 659 videní

Zlatý socializmus súdruhov komunistov a ŠtBAutor: juliusgulius1 133 videní

Túžby dobrej pionierkyAutor: lopon314 522 videní

Emigrácia z ČSSR po auguste 1968Autor: monsio2 324 videní

Československé obchody v roku 1985Autor: cast4 236 videní

Socialistická razia v pohostinstváchAutor: migelo5 799 videní
maco10001 pred 4 rokmi a 9 m
jedina velka nevohoda toho rezimu bola ze sa nedalo cestovat po zapade jedli sme zdrave a kvalitne potraviny bolo dostupne lacne byvanie aj energie a neboli mafie
scharfh pred 5 rokmi a 2 m
Proletáři všech zemí! Vyližte si prdel!
antisystem24 pred 5 rokmi a 7 m
Slava CCCP!!!
puco21 pred 6 rokmi a 9 m
fuj tajbl :D
111memphis pred 10 rokmi a 7 m
stopnite si 1:18 .. nnalavo hore HLAVATAA
muzikantko pred 10 rokmi a 10 m
Za totality sme boli slobodnejší ako teraz.
antiputinovec3 pred 10 rokmi a 10 m
SMRT komunizmu !
supo88 pred 11 rokmi
treba im pomniky stavat spiniam ale vsetci ste zabudli ze stalin tiez svojich ludi posielal na sibir a este ich aj ospevujete fuj komunizmus
tigrica pred 13 rokmi a 8 m
ach jaj...:D
ericus pred 14 rokmi a 2 m
hej majetok hlavne ze moj nikto nebral ani nechcel
marianka79 pred 14 rokmi a 9 m
sa mi lúbi aká veková kategória tu je :)
slipknotak84 pred 15 rokmi a 6 m
no moj dedko bi vam zastancom rusov vedel povedat co to boli za svine hnusne a je takich viac
scirocco pred 16 rokmi a 4 m
Ked si spomieniem na vsetky tie komunisticke keci otom ako to budeme tahat na vecne casy zo Sovieckym Svazom proti imperialistom ;];];] tak mi je nasmiech ;];];] Teraz musia vsetci mrtvy komousi robit v hroboch salta na cele zo Stalinom a Leninom ;];]
beckyno pred 16 rokmi a 8 m
Nebolo to super?????Hlavne tie pionierske sluby na Slavine v Bratislave.Druzba-sme si dopisovali zo Sovietskimy detmy parada...........sprievod na 1.maja potom hura na kolotoce.Nevravim ze vsetko ale niektore veci by sa sikli aj dnesnym deckam.
macinka pred 17 rokmi
mam chut si pozret volaky starsi film :D....staciloby aj slunce seno... :D
sklase pred 17 rokmi a 1 m
aspon bole medzi ludmi ako taká disciplína niektorý cucáci by to potrebovali
drtic pred 17 rokmi a 1 m
omg mňa to deprimuje :D a to mam 21 :D
sfinks pred 17 rokmi a 1 m
no este aj satka by sa nikkde nasla :)
kermit pred 17 rokmi a 1 m
komicke:D
tigrica pred 17 rokmi a 1 m
este mam pioniersky odznak he