Velmi sa mi páči melódia ktorú hrali stalkeri pri ohníku na gitare

STALKER gitara 4Autor: zhulo12 271 videní

STALKER GITARA 3Autor: zhulo12 724 videní

STALKER gitara 5Autor: zhulo8 711 videní

STALKER GITARA 2Autor: zhulo7 519 videní

Stalker hrá na gitareAutor: prto456 917 videní

Stalker hrá na gitare 2Autor: prto458 471 videní

Firelake - Dirge For the Planet (stalkerAutor: zhulo6 463 videní

STALKER ZONAAutor: meego826 096 videní

STALKER Call Of Pripyat guitar 1Autor: zhulo5 090 videní

S.T.A.L.K.E.R 2Autor: chris115 853 videní

Stalker soundtrackAutor: zhulo13 056 videní

Mapa hry stalker hier v porovnaní s google mapsAutor: prekurzormydla482 081 videní

Stalker day 6 - strateny monolitAutor: zaratul2 164 videní
saykotn pred 14 rokmi
rozladena ako aj v stalkerovi :D
nerfko pred 14 rokmi
jaj ja mam taku istu gitaru :)
harwas pred 14 rokmi a 2 m
Máš doma ladičku ? ako počuvam tak asi nie :D
dtatko pred 14 rokmi a 3 m
jezisi toto mi utrhne usi :)
tigrica pred 14 rokmi a 11 m
dlho sme sa nevideli :D
martinez3654 pred 15 rokmi a 4 m
som zle napisal ne trosku ale uplne :D....ved to sa neda pocuwat
radobertos pred 15 rokmi a 7 m
celkom pekne ale ten zvuk nebol veľmi čistý :)
martinez3654 pred 15 rokmi a 8 m
a mas trosku rozladenu gitaru
martinez3654 pred 15 rokmi a 8 m
ved to o nicom
geco1234 pred 15 rokmi a 8 m
a-mol, F-dur, G-dur, a-mol, to sa opakuje a-mol, C-dur, G-dur, a-mol, C-dur, G-dur. potom zaciatok zase sa opakuje potom C-dur a G-dur striedas potom a-mol ... a konci sa ze opakujes zaciatok :)kto ma nejaky ten sluch tak sa v tom bude vyznat
nestaraj1sa pred 15 rokmi a 9 m
podla mna to ma naschval rozladene lebo chce aby to znelo jak v hre sice som na gitaru nikdy nehral
abaddon999 pred 15 rokmi a 10 m
sak cigani vedia dobre hrat aj sluch maju od narodenia... a ty si cerny jak krem na boty a mas to rozladene na maderu...
kolivideam pred 16 rokmi
Chcel by som si to tiež zahrať na elektrickej
kolivideam pred 16 rokmi
Prosím ťa, kde si našiel taby na túto dobrú muziku?
boldo pred 16 rokmi a 1 m
naladittttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nicolasgalas pred 16 rokmi a 2 m
fest rozladenáá ... :(
raddoooo pred 16 rokmi a 2 m
prosim vas poslite mi niekto akordy na tuto melodiu, nemozem to akosi nikde zohnat
lago12 pred 16 rokmi a 5 m
nehorázne moc rozladená gitara :)
gaborik8282 pred 16 rokmi a 5 m
strastne rozladena
usaarmy pred 16 rokmi a 7 m
toto je vážne dobré :)