Hymna pre plešatých od profesionála ppor. Alexander Vyšný-Riefenstahl.

Profesionáli - Hurka a fasabuuuukAutor: mafiny33 633 videní

Profesonáli - Miki a BežnáAutor: fleury139 345 videní

Pokazené klapky (PROFESIONÁLI)RelaciaAutor: mtvpopfoxtv3 418 videní

Profesionáli - Bobor pred kamerouAutor: toro8933 893 videní

Profesionáli - 2 vtipné scénkyAutor: noone30 534 videní

Noviny TV JOJ (2002)Autor: bestvideos3 918 videní

Kde je Balážiková?Autor: corcor4 304 videní

Hymna v SuperStarAutor: stewsvk7 879 videní

Potom_ neskôr_ inokedy_ dávno (PROFESIONÁLI)Autor: mtvpopfoxtv2 837 videní

Profesionáli - Ferov rapAutor: buki6628 560 videní

Profesionáli - najAutor: blackdragon60759 331 videní

Best of ProfesionáliAutor: counterorbit5518 685 videní

Princezna :DAutor: mbk199 318 videní
jarabak pred 5 rokmi a 2 m
slabé, avšak trápne
martino56 pred 13 rokmi a 4 m
Šaňo Ty si debil :D
mefisto2812 pred 13 rokmi a 5 m
V USA by ho zavreli za vlastizradu :D
misiak912 pred 13 rokmi a 6 m
Fakt super smiešne, keď maďar zhovaďuje slovenskú hymnu.
toxoknm pred 14 rokmi a 1 m
mixtape :D:D:D
blackdragon pred 14 rokmi a 8 m
v jednom diely si maly vyberat psov a skaja vybrala civava rene a bernardin denisa
molly9941 pred 14 rokmi a 8 m
šaňo ty si debil ale úúplný debil :D :D nielen že si plešatý, ešte o tom aj vybľakuješ :D
nexoo pred 14 rokmi a 9 m
:D
blackdragon pred 14 rokmi a 10 m
lebka sa nám blýska dievčatá sa šínu :D
blackdragon pred 14 rokmi a 10 m
dikyy toto som uz vsade hladal
krtek1011 pred 14 rokmi a 11 m
cez co je to natacane
ray pred 15 rokmi
na nasu plesinu :D
pepso360 pred 15 rokmi a 3 m
Heh :D
antixxx pred 15 rokmi a 3 m
inac pocul som niekde ze tu hymnu pouziva niaky klub plesatych spievali ju pred rokmy niakej relacii :D
gulinko pred 15 rokmi a 8 m
nemá chybu!!!!! xDD
skyliner pred 15 rokmi a 10 m
to je super :-)
lekno88 pred 15 rokmi a 11 m
zabtheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
igorko171710 pred 16 rokmi a 1 m
genialna pecka
koso134 pred 16 rokmi a 3 m
:D :D :D :D parada super len neviem ci si mozu len tak robit srandu zo statnej hymny ale pecka
onetko pred 16 rokmi a 5 m
ne toto ne